SUCI: Tomić, Reić – Zagreb, Dukmenić – Rakov Potok.

Gledatelja: 70.

KK SAMOBOR – KK ZAPAD (Zagreb) 102:92 (37:52)

(18:17, 19:35, 40:18, 25:22)

SAMOBOR: Marko Šilobod 27, Jakša Milatić 24, Lovro Mandalinić 15, Nikša Šiljezar 15, Ivan Bilić 12, Niko Gril 9, Zvjezdan Imbert, Lovro Jelić, Mark Knezović, Mateo Gionechetti-Prahin. TRENER: Matija Brkljačić.

Nakon izjednačene igre u prvoj četvrtini gosti su ubacili u višu brzinu pogađajući bez greške i s čak 35 koševa u četvrtini došli do visokog vodstva od 15 koševa prednosti 37:52. I kada su već neki razmišljali o novom porazu Samobora, domaći igrači, uz bučnu podršku publike, krenuli su silovito u nastavku utakmice, pokretljivom i čvrstom obranom osvajaju dosta lopti te iz brzih napada zasuli koš gostiju iz svih pozicija, praktički bez promašaja, te uz rekordnih 40 pogodaka pred početak zadnje četvrtine dolaze do vodstva od 77:70. U zadnjoj četvrtini gosti se ne predaju i u jednom trenutku približavaju se na opasnih 2 koša zaostatka, međutim tada Samoborci ponovo igraju prvoligaški, te uz nekoliko atraktivnih proigravanja na zicer i zakucavanja dižu bučnu publiku na noge i potvrđuju svoju zasluženu pobjedu na iznenađenje favoriziranih gostiju.