Gledatelja: 50.

KK RUDEŠ – KK SAMOBOR 85:64 (40:33)

(24:14, 16:19, 25:17, 20:14)

SAMOBOR: Marko Šilobod 22, Jakša Milatić 13, Mateo Gionechetti-Prahin 11, Niko Gril 8, Nikša Šiljezar 8, Bruno Levanić-Kutni 2, Lovro Jelić, Mark Knezović, Ivan Bilić, Zvjezdan Imbert. TRENER: Matija Brkljačić.

Nakon početnog vodstva od 6:2 Samoborci počinju igrati neorganizirano i brzaju u napadu dok domaćini smiruju redove i prelaze u vodstvo s 10-ak koševa razlike koje održavaju do polovice treće četvrtine. Krajem te četvrtine Samoborci ostaju bez ubačaja, dok domaćini povezuju nekoliko trica za 20-ak koševa prednosti. Do kraja utakmice Samobor ne uspijeva ozbiljnije ugroziti visoko vodstvo domaćina za što su najviše zaslužni domaći centri koji su nadskakali samoborske košarkaše za 26 skokova.

JUNIORI – 2. HRL – 2. kolo

SD Samobor.

SUCI: Dukmenić – Rakov Potok, Jularić – Zagreb.

Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK OGULIN 61:76 (35:31)

(19:15, 16:16, 10:19, 16:26)

SAMOBOR: Mišić 22, Čižmešija 9, Jelić 9, Kontak 5, Knezović 6, Palčec 5, Iviček 4, Bedeniković 1, Čakanić, Milakara, Sedlar. TRENER: Josip Vlah.

U prvom poluvremenu boljom igrom Samoborci su u jednom razdoblju imali najveće vodstvo od 9 koševa prednosti, 24:15. U drugom poluvremenu gosti su se razigrali dok Samoborci postaju sve umorniji tako da im se vrlo brzo rastopila prednost od 5 koševa razlike na poluvremenu. Gosti postupno dolaze do prednosti koja je do kraja utakmice otišla na visokih 15 koševa za zasluženu pobjedu.

KADETI – 2. HRL – 9. kolo

SD Dom košarke Cedevita u Zagrebu.

KK ZAPAD – KK SAMOBOR 71:73 (36:41)

(19:23, 17:18, 17:16, 18:16)

SAMOBOR: Knezović 38, Kontak 19, Sedlar 13, Noa 3, Milakara, Polo, Matović. TRENER: Marin Sedlar.

Doslovno od prve do zadnje minute ekipe su se izmjenjivale u vodstvu da bi u posljednjim trenucima utakmice Samoborci preko svog najbolje strijelca Marka Knezovića došli do minimalne, ali zaslužene pobjede.