SUCI: Rogić, Marijan, Anzulović – Zagreb.

Gledatelja: 70.

KK SAMOBOR – KK AGRODALM (Zagreb) 81:72 (42:51)

(16:25, 26:26, 15:11, 24:10)

SAMOBOR: Marko Šilobod 16, Lovro Mandalinić 16, Jakša Milatić 14, Niko Gril 10, Mateo Gionechetti-Prahin 10, Bruno Levanić-Kutni 10, Ivan Bilić 3, Nikša Šiljezar 2, Lovro Jelić, Mark Knezović, Zvjezdan Imbert. TRENER: Matija Brkljačić.

Gosti su ušli u utakmicu bez greške i do kraja četvrtine, predvođeni Matićem, s 3 trice i serijom od 13 koševa ostvaruju visoko vodstvo od 25:16. U drugoj četvrtini Samoborci igraju sve bolje, ali uspijevaju tek održati 9 koševa zaostataka. U drugom poluvremenu domaćini igraju sve žešće i čvršće u obrani i napadu čemu gosti nekako uspijevaju parirati, da bi Samoborci i dalje nastavili u istom tempu i tek polovicom zadnje četvrtine slomili goste sa serijom od 13:2 od čega su zakucavanje Mandalinića i alley oop kapetana Gionechettija na dodavanje Levanića digli na noge prezadovoljnu publiku.

Sljedeći vikend sedmoplasirani Samoborci idu u goste četvrtoplasiranom Rudešu.

JUNIORI – 2. HRL – 1. kolo

SD Samobor.

SUCI: Grošić, Jularić – Zagreb.

Gledatelja: 80.

KK SAMOBOR – KK ZAPRUĐE II 90:49 (51:18)

(20:5, 31:13, 29:19, 10:12)

SAMOBOR: Čižmešija 7, Sedlar, Stanić 2, Knezović 27, Milakara 8, Iviček 7, Mišić 10, Bedeniković, Čakanić 4, Palčec 16, Jelić 9. TRENER: Josip Vlah.

Juniori Samobora krenuli su žestoko, dobivši uvjerljivo prvu četvrtinu s 20:5. U drugoj četvrtini igra se još čvršće u obrani, a iz brzih kontranapada ostvaruje se uvjerljivo vodstvo od 51:18. U drugom poluvremenu igra druga postava Samoboraca koja samo potvrđuje visoku i zasluženu pobjedu.

MLAĐI KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 5. kolo

SD Samobor.

SUCI: Krivić, Vrdoljak – Zagreb.

Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK DUGO SELO 77:35 (24:18)

(12:10, 12:8, 21:8, 32:9)

SAMOBOR: Mixich 14, Mustafić 4, Rubinić 4, Sedlar 25, Sirovica 4, Klišanić 10, Mucak 4, Jelić 12. TRENER: Krešimir Klupač.

U prvom poluvremenu gosti su na korak do Samobora, međutim u drugom dijelu Samoborci predvođeni Sedlarom ubacuju u višu brzinu i vrlo brzo ostvaruju visoku razliku za na kraju zasluženu i uvjerljivu pobjedu.

Liga 2005. – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 1. kolo

SD Žeravinec.

SUCI: Rogić, Čačić – Zagreb.

KK IVANIĆ – KK SAMOBOR 32:37 (18:23)

(2:13, 16:10, 6:6, 8:8)

SAMOBOR: Mandić, Posedi, Musa 2, Boch 2, Žganjer 3, Dolenac 4, Klasan, Štrkalj 3, Seba 3, Kos 16, Grgos 2, Žinkor 2. TRENER: Marko Šilobod.

Samoborci prdvođeni odličnim Kosom osvaruju u prvoj četvrtini znatniju razliku od 13:2 što se na kraju pokazalo kao odlučujuće u uzbudljivoj i tijesnoj završnici.