SUCI: Galiot – Zagreb, Dukmenić – Rakov Potok.

Gledatelja: 30.

KK SAMOBOR – KK Petar Zrinski (Vrbovec) 84:86 (42:42)

(24:21, 18:21, 18:25, 24:19)

SAMOBOR: Župančić 5, Medić, Matijašević 6, Mulahalilović 11, Z. Džimbeg, Zadro 9, Z. Škiljan 10, Govekar 2, Zemljak 14, Pavšek 24, Tadžić 3. TRENER: Darko Župančić.

Samoborci su dobro otvorili utakmicu i s 4 pogođene trice do 5. minute utakmice imaju najveće vodstvo od 18:4. Međutim tada je stao šut i gosti pomalo do poluvremena izjednačuju na 42:42. U drugom poluvremenu gosti u dva navrata imaju 8 koševa prednosti, ali Samoborci serijom koševa u završnici dolaze do izjednačenja, da bi gosti odmah poveli s 2 koša razlike. U posljednjem napadu, 2 sekunde prije kraja, Samobor ima šut za tricu i pobjedu, međutim lopta nije htjela u koš na veliko veselje Vrbovčana.