Gledatelja: 60.

KK VERN – KK SAMOBOR 96:58 (42:26)

(20:11, 22:15, 22:17, 32:15)

SAMOBOR: Niko Gril 19, Lovro Mandalinić 8, Ivan Bilić 7, Bruno Levanić-Kutni 6, Marko Šilobod 6, Mark Knezović 5, Zvjezdan Imbert 5, Nikša Šiljezar 2, Jakša Milatić, Mateo Gionechetti-Prahin. TRENER: Matija Brkljačić.

Sve je počelo idealno, u 4. minuti Samoborci imaju igru i vodstvo od 11:5. Međutim, do kraja četvrtine sve lopte Samobora jednostavno su iscurile iz koša Verna tako da ostaju bez ubačaja, a domaćini serijom od 15 uzastopnih koševa dolaze do vodstva od 20:11. Do kraja utakmice Samoboru nikako da proradi šut, a uz to gotovo svi igrači žure sa šutom bez izrađenih akcija tako da na kraju uz katastofalan šut od samo 21 ubačaja za dvicu i tricu od ukupno 83 pokušaja doživljavaju zaslužen i uvjerljiv poraz od odlične ekipe Verna.

KADETI – 2. HRL – 5. KOLO

SD OŠ Borovje u Zagrebu.

KK VERN – KK SAMOBOR 59:66 (32:32)

(18:16, 14:16, 15:18, 12:16)

SAMOBOR: Mark Knezović 30, Jakov Kontak 14, Marko Milakara 8, Roko Sedlar 6, Jan Matović 5, David Deklman 2, Zorko Noa 1, Andrej Polo, Mateo Vrbančić. TRENER: Marin Sedlar.

Cijela utakmica je bila napeta igrajući se u egalu da bi u samoj završnici najbolji pojedinac utakmice, Samoborac Mark Knezović, s nekoliko povezanih koševa donio prednost Samoborcima za na kraju zasluženu pobjedu.

MLAĐI KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 2. kolo

SD Samobor.

SUCI: Kruljac, Kaliterna – Zagreb.

Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK JASKA 65:30 (22:18)

(16:8, 6:10, 19:2, 24:10)

SAMOBOR: Mixich 12, Ivanišević 2, Bervanakis, Rubinić 23, Sirovica 3, Klišanić 11, Mihalić 7, Crljen 5, Markota 2. TRENER: Krešimir Klupač.

U prvom poluvremenu gosti iz Jaske drže se na korak do Samobora. U drugom dijelu Samoborci fizički bolje pripremljeni jednostavno su pretrčali Jaskance i došli do uvjerljive pobjede.