Viceprvaci Europe ponovo u finalu Kupa regija

29. listopada 2016.
1.081 Pregleda

Na maestralan način amaterska nogometna reprezentacija NS Zagreb završila je kvalifikacijski turnir za plasman u završnicu UEFA Kupa regija! S maksimalnih 9 bodova i bez primljenog pogotka izabranici Tomislava Gričara osvojili su prvo mjesto u skupini 8, na tunriru odigranom u Mađarskoj, i izborili sudjelovanje na finalnom turniru koji će se igrati u lipnju iduće godine.

Naši reprezentativci na toj će završnoj smotri najboljih europskih amaterskih selekcija braniti naslov viceprvaka starog kontinenta, osvojen lani u Irskoj.

Posebno smo ponosni što su standardni igrači te sjajne selekcije i samoborski prvotimci Nikica Brujić i Matej Ivkovčić, koji su i u Mađarskoj značajno primopogli suigračima u ostvarenju novog velikog uspjeha.

U zadnjoj utakmici turnira naši su dečki s lakoćom savladali selekciju Azerbajđana, koja u tri utakmice nije osvojila ni bod.