Detalj s utakmice Udarnik - Samobor (fotografija preuzeta s portala vgdanas)

Samobor pobjednički kroz Kurilovec

1. kolovoza 2016.
1.163 Pregleda

Prošle subote 30. srpnja nogometaši Samobora su odigrali prvu test utakmicu u okvitu priprema za novu sezonu u III HNL-zapad. Na igralištu u Kurilovcu savladali su momčad četvrtoligaša Udarnika rezultatom 2:0, a oba zgoditka postigao je Filip Brdarić i to u 36. i 45. minuti.

Nogometaši trenera Svena Raića, iako oslabljeni neigranjem Brujića i Horvata, u prvom dijelu utakmice bili su apsolutno dominantni propustivši još koji puta zatresti mrežu domaćeg vratara. U drugom dijelu susreta, nakon brojnih izmjena, domaćini su uspostavili terensku ravnotežu i mogli postići barem počasni pogodak, no rezultat se nije mijenjao.

Slijedeću pripremnu utakmicu Samobor igra u srijedu 3. kolovoza od 18 sati i 30 minuta kad na Gradskom stadionu ugošćuje novog trećeligaša Kustošiju, momčad kojun trenira nekad istaknuti prvoligaški nogometaš Renato Jurčec.

NK UDARNIK – NK SAMOBOR 0:2 (0:2)

STRIJELCI: 0:1 Brdarić (36), 0:2 Brdarić (45)

NK UDARNIK: Kranjčec, Kelihar, Strunje, Radoš, Šarić, Milanović, Džaja, Kelava, Brčić, Zagorac, Lučić (još su igrali: Koritnik, Paradžik, Zlodi). TRENER: Boris Perković

NK SAMOBOR: Kovačić, Trupec, Makarun, Zeman, Ivkovčić, Hasan, Škvorc, Držić, Tomić, Regović, Brdarić (još su igrali: Tvrtković, Horvat, Tubikanec, Pagadur, Šnjignjedec, Gluić, Aljinović). TRENER: Sven Raić