Orijentacisti Japetića u Poljskoj

4. srpnja 2016.
1.000 Pregleda

U poljskom Jaroslawu završeno je jučer ovogodišnje Europsko prvenstvo za kadete i mlađe juniore u orijentacijskom trčanju. U našoj reprezentaciji bili su i samoborski trkači iz Japetića, Pia Ocvirk i Dominik Kirin uz pratnju Edija Ocvirka i Matije Razuma.

2 (1024 x 1363)

Na dugim stazama Dominik je završio na 74., a Pia na 75. mjestu. Težak teren, pun guste vegetacije, prisilio ij je na nekoliko većih pogrešaka, što je rezultiralo malim osobnim razočaranjem u subotu. U sprintu je Pia završila na 39. mjestu, a Dominik na 87. Priprema za ovu urku bila je dobra, ali su ih malo iznenadile privremene ograde i dovele do ključnih pogrešaka.

3 (1024 x 1365)

Našim orijentacijskim trkačima slijedi koji dan odmora pa odlazak na natjecanje u Švicarsku.