Devet golova u Klinča Selu i Pušći!

30. svibnja 2016.
Komentari isključeni
1.416 Pregleda

U pretposljednjem kolu I ŽNL-zapad po 9 pogodaka vidjeli su gledatelji u Klinča Selu i Pušći. Mladost je slavila domaću pobjedu nad Novakima, a Bestovje je odnijelo bodove iz Pušće.

Prvak Kupinec ostao je kratkih rukava u Okiću protiv domaćeg Dinama, a Dinamo iz Jakovlja teško je stradao u Krašiću.

Bregana je osvojila bod u Drenju, a isto je pošlo za nogom igračima Mladosti iz Kraja Donjeg na gostovanju u Pojatnom.

U Širokom grmu momčad Zrinskog je poražena od BSK-a iz Brdovca, dok su nogometaši Mladosti iz Luke slavili protiv Sloge u Brezju.

 

Rezultati 29. kola I ŽNL-zapad:

Okić: DINAMO – KUPINEC 2 : 1

Krašić: KRAŠIĆ – DINAMO (J) 5 : 0

Klinča Sela: MLADOST – NOVAKI 5 : 4

Drenje: SAVA – BREGANA 2 : 2

Farkaševac: ZRINSKI – BSK 1 : 2

Brezje: SLOGA – MLADOST (L) 1 : 2

Pušća: PUŠĆA – BESTOVJE 4 : 5

Pojatno: CROATIA – MLADOST (KD) 2 : 2

 

TABLICA I ŽNL-zapad:

1. KUPINEC 29 20 3 6 62:29  63

2. DINAMO (J) 29 16 6 7 80:44  54

3. SAVA (D) 29 14 5 10 55:41  47

4. DINAMO (O) 29 13 7 9 55:41  46

5. BESTOVJE 29 14 4 11 47:47  46

6. MLADOST (KS) 29 13 6 10 59:42  45

7. KRAŠIĆ 29 12 6 11 56:51  42

8. BSK 29 12 4 13 62:61  40

9. MLADOST (KD) 29 11 6 12 55:55  39

10. ZRINSKI 28 11 6 11 45:49  39

11. BREGANA 28 10 9 9 39:48  39

12. MLADOST (L) 29 10 6 13 52:52  36

13. SLOGA (B) 29 10 5 14 46:46  35

14. NOVAKI 29 8 8 13 62:67  32

15. PUŠĆA 29 7 6 16 52:79  27

16. CROATIA (P) 29 3 7 19 38:113  15

 

Raspored utakmica posljednjeg 30. kola:

Kupinec: KUPINEC – CROATIA (P)  subota, 04.06. u 17:30

Kraj Donji: MLADOST – PUŠĆA –  nedelja, 05.06. u 17:30

Bestovje: BESTOVJE – SLOGA (B) –  nedelja, 05.06. u 17:30

Luka: MLADOST – ZRINSKI –  nedelja, 05.06. u 17:30

Brdovec: BSK – SAVA (D) –  subota, 04.06. u 17:30

Bregana: BREGANA – MLADOST (KS) –  nedelja, 05.06. u 17:30

Novaki: NOVAKI – KRAŠIĆ –  nedelja, 05.06. u 17:30

Jakovlje: DINAMO – DINAMO (O) –  nedelja, 05.06. u 17:30

Mislav Maroević

Novinarstvom se aktivno počeo baviti 1976. u danas kultnom magazinu Svijet. Radijsku karijeru započinje 1978. godine na Radio Samoboru. Početkom devedesetih godina podiže obiteljsku tvrtku Matis, koja 2004. godine dobiva koncesiju Radio Samobora.

Komentara

  1. Avatar

    ZAOSTALA UTAKMICA 1 ŽNL BREGANA -ZRINSKI 0:1. FINALE KUPA NS JASTREBARSKO KUPINEC – JASKA 4:5 NA JEDANESTERCE! REGULARNO 0;0.

  2. Avatar

    FINALE NS ZAPREŠIČ VATROGASAC Z- SUTLA 0;1.

  3. Avatar

    POLUVRIJEME 1 ŽNL DINAMO J -DINAMO O 0:1,BSK-SABA D 1:1,KUPINEC-CROATIA P 3:2.

  4. Avatar

    DINAMO J-DINAMO O 0:3, BSK-SAVA D 2:3, KUPINEC- CROATIA P 3:3,

  5. Avatar

    1 ŽNL POLUVRIJEME MLADOST L-ZRINSKI 0:0,MLADOST KD- PUŠČA 2:1,B REGANA- MLADOST KS 0:3,NOVAKI -KRAŠIČ 4:1,BESTOVJE-SLOGA B 1:2.

  6. Avatar

    1 ŽNL MLADOST L-ZRINSKI 1:1,BESTOVJE-SLOGA B 1:2,MLADOST KD- PUŠČA 4:1,BREGANA-MLADOST KS 4:4,,NOVAKI- KRAŠIČ 8:2. 2 ŽNL RAKOV POTOK -PRIBIČ 4:1,GALGOVO _ZDENČINA 3:1.RAKITJE -SVETA JANA 10:0, JASKA -DESINEC 6:0,KLOKOČEVAC – MLADOST B 4:1,DONJA KUPČINA -SAMOBORSKI OTOK NIJE IGRANO GOSTI NISU DOŠLI, ZAPREŠIČ – VRH 1:1.