SUCI: Kruljac, Prohaska, Ljolje – Zagreb.

Gledatelja: 50.

KK SAMOBOR – KK AUCTOR 83:66 (37:25)

(18:12, 19:13, 19:18, 27:23)

SAMOBOR: B. Levanić 17, Bilić 6, Gionechetti 11, Milatić 14, Knezović, Imbert 12, Jelić, Čižmešija 1, Gril 22. TRENER: Matija Brkljačić.

Sinoć su samoborci ostvarili u Zagrebu i devetu pobjedu u nizu. Nakon početnih 6:0 Samoboraca protivnici uzvraćaju i dolaze do jedinog vodstva na utakmici od 7:6. Tada Samoborci moraju igrati krajnje angažirano pogotovo jer ih nije služio šut, ali ipak na odmor odlaze s pristojnih 12 koševa prednosti, 37:25. I drugo poluvrijeme igra se u visokom ritmu s obje strane, pogotovo u obranama. Momčad Samobora polovicom posljednje četvrtine imaju najveću prednost od 79:58 i tada je utakmica praktički bila riješena.