Najnovije
10. festival Samoborske češnofke (24. travnja 2019. 10:07)
Bez struje 24. i 25. travnja (23. travnja 2019. 12:04)
Samobor najbolji na društvenim mrežama (23. travnja 2019. 10:10)
Slavimo Jurjevo! (23. travnja 2019. 09:34)
U Bunkeru održan sajam Čačkorješenja! (22. travnja 2019. 14:22)
Najava iskopčanja struje! (22. travnja 2019. 11:45)
Slavimo Uskrs! (20. travnja 2019. 12:50)
Noć knjige u samoborskoj knjižnici! (20. travnja 2019. 12:39)

Karate klub Samobor nadmoćan u Županiji

23. svibnja 2016.
Komentari isključeni
1.889 Pregleda

Karate savez Zagrebačke županije i Karate klub Jastreb iz Jastrebarskog jučer je organizirao županijsko prvenstvo u karateu za uzrast od 6 do 21 godina starosti. Natjecanje se održalo u sportskoj dvorani srednje škole Jastrebarsko, a okupilo je 253 mlada sportaša iz 7 klubova koji su bili podijeljeni u šest uzrasnih kategorija: cicibani i cicibanke (6-7 godina); mlađi učenici i učenice (8-9 godina); učenici i učenice (10-11 godina), mlađi kadeti i kadetkinje (12-13 godina); kadeti i kadetkinje (14-16 godina), juniori i juniorke (16-18 godina) te mlađi seniori i seniorke (18-21 godinu).

Kao i u prethodnim godinama daleko najuspješniji bili su mlade sportašice i sportaši Karate kluba Samobor s ukupno osvojene 62 medalje (25 zlatnih, 14 srebrnih i 23 brončane). I ovoga puta pokazali su širinu kvalitete te razvijenost svog kluba, i u katama i u borbama.

U redovima Karate kluba Samobor u Jatrebarskom najuspješniji su bili Iskra Majsec i Nika Jelen u ženskom dijelu natjecanja s osvojena dva zlatna i jednim srebrnim odličjem te Dino Šimunec u muškom dijelu s osvojene tri zlatne i jednom srebrnom medaljom. Posebno još treba spomenuti Luciju Gečević i Juricu Runtasa koji su osvojili dva zlatna odličja, ali i Jana Katanca sa po jednim zlatom, srebrom i broncom.

2 (1024 x 1024)

KATE:

Nina Šunjić – 1. cicibanke

Paula Čebić – 2. cicibanke

Antonijo Bašić – 1. cicibani

Krešimir Blažeković – 2. cicibani

Patrik Peld – 3. cicibani

Fran Jaklenec – 3. cicibani

Luka Lučić – 3. ml.učenici 8 godina

Lovre Mešin – 3. ml.učenici 9 godina

Roko Vuksanović – 3. ml.učenici 9 godina

Marija Čuljak -1. ml.učenice 9 godina

Simona Szel – 3. ml.učenice 9 godina

Jan Katanec – 3. učenici

Iskra Majsec – 1. učenice

Lara Krvavica – 3. učenice

Mia Fauković – 3.učenice

Tia Blažević – 2. ml.učenice 8 godina

Karla Mandić – 3. ml.učenice 8 godina

Nika Jelen – 1. ml.kadetkinje

Iskra Majsec – 2. ml.kadetkinje

Veronika Horak – 3. ml.kadetkinje

Lucija Lucić – 3. ml.kadetkinje

Dino Šimunec – 1. ml.kadeti

Dario Szel – 3. ml.kadeti

Lucija Gečević -1. kadetkinje

Nika Jelen – 2. kadetkinje

Lucija Lucić – 3. kadetkinje

Dino Šimunec – 2. kadeti

Ivan Terihaj – 3. kadeti

Lucija Gečević – 1. juniorke

KATA TEAM –ML. UČENICE (Mandić,Szel,Blažević) 1.mjesto

KATA TEAM –ML. UČENICI (Vuksanović,Čuljak,Mešin) 1.mjesto

KATA TEAM 2 –ML. UČENICI (Jaklenec,Naglić,Lučić) 2.mjesto

KATA TEAM –UČENICE (Iskra,Krvavica,Čuljak) 1.mjesto

KATA TEAM –UČENICE 2 (Zadro,Fauković,Novak) 2.mjesto

KATA TEAM –UČENICI (Vuksanović,Čuljak,Mešin) 2.mjesto

KATA TEAM –ML. KADETKINJE (Lucić,Horak,Jelen) 1.mjesto

KATA TEAM –ML. KADETI (Terihaj,Szel,Šimunec) 1.mjesto

 

BORBE:

Toni Vuković – 1. juniori -68kg

Igor Katanec – 1. juniori -76kg

Leonard Šogorić – 2. juniori -76kg

Romić Dorian – 1. juniori -63kg

Ian Baždar – 2. juniori +76kg

Leon Henč – 3. kadeti -70kg

Magdalena Šuflaj – 1. ml. kadetkinje -50kg,

Paula Šogorić – 2. ml. kadetkinje +55kg,

Jurica Runtas – 1. ml. kadeti -57kg,

Dino Šimunec – 1. ml. kadeti -45kg

Ivan Terihaj – 1. ml. kadeti -41kg

Mislav Blažeković – 2. ml. kadeti -36kg

Borna Šunjić – 3. učenici -30kg

Sven Jakovina – 3. ml. učenici -38kg

Sven Jakovina – 3. učenici -38kg

Jan Henč – 3. učenici -34kg

Ana Terihaj – 1. ml. učenice -32kg

Vita Sambunjak – 1. učenice -44kg

Lena Duraković – 1. ml. učenice -36kg

Jan Katanec – 1. učenici -44kg

Vid Kralj Radulović – 2. učenici -46kg

Bruno Dragaš – 3. učenici -34kg

Paula Šogorić – 2. kadetkinje +53kg

Magdalena Šuflaj – 3. kadetkinje -53kg

Jurica Runtas -1. kadeti -57kg

Petra Jednar – 3. kadeti -63kg

 

KATE:

13 ZLATNIH; 8 SREBRNIH; 15 BRONČANIH

BORBE:

12 ZLATNIH; 6 SREBRNIH; 8 BRONČANIH

 

Darko Šimunec

Edi Kirschenheuter

Novinarstvom se bavi od 1976. godine. Za Radio Samobor i Samoborske novine počinje raditi 1987. Bio je suradnik-dopisnik Sportskih novosti i Večernjeg lista, te urednik i novinar Radija SVN i Svetonedeljske panorame. Povremeno surađuje s drugim medijima, od Zagreba, preko Dubrovnika, do Sydneya.

Komentari nisu dopušteni.