Samoborcima bod na Krku!

16. svibnja 2016.
1.002 Pregleda

U 28. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora osvojili su bod na otoku Krku, odigravši s istoimenom domaćom momčadi 1:1, čime su dva kola prije kraja prvenstva zadržali 4. mjesto na ljestvici.

Krk je došao u vodstvo već u 7. minuti susreta kad je mrežu odličnog vratara Tvrtkovića zatresao Nikola Totić, a izjednačio je najmlaši prvotimac Samobora Sandro Kižlin, u 81. minuti utakmice. Kižlinu je to bio drugi pogodak u seniorskom dresu, i od tog se nadarenog napadača očekuje da u idućoj sezoni bude “udarna igla” samoborskog trećeligaša.

Najbolju utakmicu otkad nosi dres Samobora protiv Krka je odigrao i već spomenuti vratar Armin Tvrtković, kojega je izvjestitelj Sportskih novosti proglasio igračem susreta.

Samoboru predstoji još domaći dvoboj s Vinogradarom, te gostovanje u Dugom Selu, a između ta dva prvenstvena ogleda u utorak 24. svibnja naši će nogometaši odigrati i finale Kupa NSZZ protiv drugoligaša HNK Gorica, i to na igralištu u Laduču.

III HNL-zapad – 28. kolo

KRK – SAMOBOR 1 : 1

Stadion Josip Uravić Pepi, Gledatelja: 150

Suci: Emilio Valentić, Adrijano Delač, Željko Bučar, četvrti sudac: Valentino Kasunić

Strijelci: 1:0 Totić (7′), 1:1 Kižlin (81′)

KRK: Berković, Jurasić, Turčić, Kurolt, Zec (od 70′ Fumić), Kovačević, Bajramović (od 56′ Pejanović), Nenadić, Totić, Rubčić, Fumić (od 61′ Josipović)

Trener: Davor Dželalija

SAMOBOR: Tvrtković, Ivkovčić, Hasan, Škvorc, Regović (od 75′ Kižlin), Zeman, Makarun, Držić, Tomić, Martić, Brdarić (od 60′ Brujić)

Trener: Sven Raić