Fotografija preuzeta s facebooka NK Novigrad

Samobor “popio” četvorku u Novigradu

5. svibnja 2016.
945 Pregleda

U 26. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora uvjerljivo su poraženi na gostovanju kod prvaka Novigrada rezultatom 4:1.

Iakoje prvo poluvrijeme ulijevalo nadu da se Samoborci mogu kući vratiti neporaženi, jer su mreže nakon 45 minuta igre ostale netaknute, u drugom dijelu uslijedila je prava kanonada u mreži vratara Tvrtkovića, koji je do posljednjeg sučevog zvižduka kapitulirao četiri puta. Trostruki strijelac za domaćina bio je vodeći golgeter lige Marko Bjelanović, a jedan je zgoditak pridodao Kristijan Batelić, dok je počasni pogodak za Samobor postigao Marko Zeman.

Trener domaće momčadi Dinko Jeličić pohvalio je igru Samobora u prvom poluvremenu, kazavši kako je jasno vidljiv trenerski rukopis njegovog kolege Svena Raića, a samoborski strateg iskreno je priznao da su domaći igrači u drugom dijelu utakmice naprosto pregazili njegove učenike. Tako je Novigrad ove sezone u dva susreta zabio Samoboru čak 7 pogodaka, a primio samo jedan.

III HNL-zapad – 26. kolo

NOVIGRAD – SAMOBOR 4 : 1

Igralište Laco u Novigradu, Gledatelja: 150

Suci: Nenad Pjevac, Igor Bahun, Nenad Marušić – Četvrti sudac: Luka Pajić

Strijelci: 1:0 Bjelanović (57′), 2:0 Bjelanović (59′), 3:0 Bjelanović (68′), 3:1 Zeman (72′), 4:1 Batelić (82′)

NOVIGRAD: Beblek, Grujević, Valenta, Čakarun, gavrić (od 70′ Mileusnić), Dadić, Muminović, Glavaš, Bjelanović, Caput (od 70′ Batelić), Bičanić (od 50′ Polić)

Trener: Dinko Jeličić

SAMOBOR: Tvrtković, Trupec, Makarun, Martić (od 13′ Zeman), Ivkovčić, Hasan, Guliš, Tomić (od 62′ Držić), Brujić, Regović (od 62′ Štignjedec), Škvorc

Trener: Sven Raić