SUCI: Pavičić, Anzulović, Juraga – Zagreb.

Gledatelja: 50.

KK SAMOBOR – KK ZAPRUĐE 101:91 (61:48)

(28:15, 33:33, 18:23, 22:20)

SAMOBOR: B. Levanić 30, Jelić, Gionechetti 16, Milatić 27, Knezović, Imbert 9, Levanić M. 6, Rubin 8, Čižmešija, Gril 5, Bilić. TRENER: Matija Brkljačić.

Polovicom prve četvrtine, nakon dobrih obrana, Samoborci su serijom od 4 trice poveli s 13 koševa prednosti, i to sačuvali do kraja prvog poluvremena.

Početkom drugog poluvremena naši košarkaši ostvaruju najveću prednost od 16 koševa, no, onda i gosti počinju igrati puno bolje, pa polovicom zadnje četvrtine stižu do prvog izjednačenja na utakmici, 83:83. Tada Samoborci uzvraćaju žešćom igrom i serijom od 10 koševa ne dopuštaju protivnicima više nikakvu šansu za iznenađenje.