Uvjerljive pobjede mladih samoborskih košarkaša

SUCI: Dukmenić – Rakov Potok, Kozina – Zagreb.

Gledatelja: 30.

KK SAMOBOR – KK PETAR ZRINSKI 68:43 (19:30)

(4:16, 15:14, 28:6, 21:7)

SAMOBOR: Sirovica 10, Mixich 6, Rubinić 9, Šimunov 9, Kufrin 2, Markota, N. Jelić, Baković, Mahalić 8, T. Jelić 2, Polo 22, Čizmok. TRENER: Zdravko Džimbeg.

Do polovice druge četvrtine gosti preko dvojca Sokolić i Krklec dolaze do visokog vodstva od 6:25. Tada su Samoborci nakon minute odmora zaigrali presing po cijelom terenu na što gosti nemaju protu igru, te do poluvremena smanjuju rezultat na 19:30. U drugom poluvremenu Samoborci igraju još agresivnije presing i serijom od 20 koševa dolaze do vodstva koje se do kraja utakmice penje se na visokih 25 razlike za zasluženu pobjedu Samoboraca.

Liga 2004 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – Play off za 3. mjesto

KK SAMOBOR – KK IVANIĆ 56:34 (28:18)

(14:10, 14:8, 14:12, 14:4)

SAMOBOR: Sedlar 18, G. Mustafić 10, Jelić 8, Kos 12, Žganjer 4, Žingor, Š. Mustafić 4. TRENER: Marin Sedlar.

Osim početnih 4:0 za Ivanić sve je bilo u rukama Samobora koji odmah dolaze do vodstva koje postepeno povećavaju za na kraju zasluženu pobjedu i osvajanje trećeg mjesta.