Juniorska momčad KHL Medveščak nakon još jednog velikog trijumfa na Red Bullom / preuzeto s portala KHL Medveščak

Juniori Medveščaka izborili petu finalnu utakmicu!

29. ožujka 2016.
850 Pregleda

U četvrtoj utakmici finala juniorskog EBEL-a, mladi hokejaši Medveščaka za koje igra i samoborski “oklopnik” Vjeko Vrbančić, pobijedili su u ledenoj dvorani Doma sportova Red Bull Salzburg rezultatom 2:1!

Gosti su poveli pogotkom Haglera u 25. minuti, izjednačio je Tibor Stančić u 26. minuti, a veliku pobjedu mladim Medvjedima donio je Jan Smolec u 59. minuti.

Posljednja i odlučujuća utakmica finalne serije između istih protivnika odigrat će se u Salzburgu, u četvrtak 31. ožujka od 18 sati.

KHL MEDVEŠČAK ZAGREB – EC RED BULL SALZBURG 2:1 (0:0;1:1;1:0)