JUNIORI – 2. HRL – 11. kolo

SUCI: Tojagić – Zagreb, Dukmenić – Rakov Potok. Gledatelja: 30.

KK SAMOBOR – KK VERN 53:85 (27:42)
(13:22, 14:20, 16:22, 10:21)

SAMOBOR: Čižmešija 13, Planinčić 23, Stanić 2, Knezović 3, Matović, Mišić 11, Milakara, Kupres, Jelić 1. TRENER: Josip Vlah.

Već na početku utakmice gosti su poveli s 3:13, a do poluvremena i s 15 koševa prednosti. U drugom dijelu Samoborci nisu imali nikakve prilike za preokret tako da gosti zasluženo i uvjerljivo slave pobjedu.

MLAĐI KADETI – 1. HRL – 1 kolo

KK SAMOBOR – KK MAKSIMIR 73:54 (40:24)
(14:12, 21:12, 18:14, 15:16)

SAMOBOR: Sirovica, Mixich, Jelić, Šimunov 4, Melinščak, Mihalić, Kufrin, Polo 14, L. Sedlar, R. Sedlar 41, Kupres 12, Čizmok 2. TRENER: Krešimir Klupač.

Preko izvanredno raspoloženog Roka Sedlara domaći košarkaši do poluvremena ostvaruju 16 koševa prednosti. U drugom dijelu utakmice uspijevaju obraniti stečenu prednost za na kraju zasluženu pobjedu.