SUCI: Petrović, Jurković, Gracin – Zagreb.
Gledatelja: 80.

KK SAMOBOR – KK DUBRAVA 70:81 (37:47)
(19:23, 18:24, 12:19, 21:15)

SAMOBOR: Matej Levanić 16, Bruno Levanić 13, Marko Šilobod 10, Mihovil Nakić-Vojnović 9, Matej Čižmešija 8, Josip Vranić 4, Karlo Planinčić 4, Ivica Cvitanović 2, Zvjezdan Imbert 2, Mateo Gionechetti-Prahin 2. TRENER: Josip Vlah.

“Dubravaši” su ušli iznimno borbeno i čvrsto u utakmicu odlučni da pošto poto dođu do pobjede koja im znači bijeg sa začelja ljestvice. Samoborci, pak, riješeni brige oko opstanka u ligi, igrali su ležernije u obrani, a u napadu teško dolazili do pozicija za šut.

U sljedećem, 18. kolu, Samobor u srijedu, 24. veljače, gostuje kod zagrebačke Mladosti. Utakmica se igra u dvorani Zagrebačkog velesajma, a počinje u 21 sat i 15 minuta.

KADETI – 1. HRL – 17. kolo

SUCI: Tojagić, Kozina – Zagreb.
Gledatelja: 50.

KK SAMOBOR – KK RUDEŠ 59:93 (32:50)
(16:24, 16:26, 13:25, 14:18)

SAMOBOR: Stanić 6, Jelić 16, Knezović 10, Mišić 8, Pecić 3, Kontak, Matović 1, Palčec 11, Milakara 4. TRENER: Marin Sedlar.

Znatno snažnija ekipa Rudeša, naročito u visini, postupno iz četvrtine u četvrtinu ostvaruju prednost te na kraju dolazi do uvjerljive pobjede.

Liga 2004 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 9. kolo

Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK FORTUNA 38:42 (18:18)
(12:4, 6:14, 7:14, 13:10)

SAMOBOR: Sedlar 4, G. Mustafić 20, Jelić 6, Kos 2, Matijaščić 2, Žganjer, Žingor, Š. Mustafić 4. TRENER: Marin Sedlar.

Samoborci su bolje otvorili utakmicu i preko svog najboljeg igrača Gabrijela Mustafića u prvoj četvrtini ostvarili prednost od 12:4. Gosti sređuju redove i do poluvremena izjednačuju na 18:18. U trećoj četvrtini gosti su bolji i imaju 7 koševa prednosti koje Samoborci ne uspijevaju dostići tako da bodovi zasluženo odlaze u Zaprešić.