Svetonedeljski judaši u Labinu osvojili 8 medalja

15. veljače 2016.
687 Pregleda

Uspješni na turniru u Labinu protekle subote bili su svetonedeljski judaši. U konkurenciji 318 judoka iz 24 kluba osvojili su osam medalja – zlato, tri srebra i četiri bronce. Učnikak Sakura na ovom turniru je 114% jer 7 natjecatelja osvojilo je 8 medalja.

Matej Dutković osvojio je srebro u kategoriji U 12, a u kategoriji U14, zlato, te potvrdio da je nagrada za najboljeg sportaša Svete Nedelje u uzrastu do 10 godina u pravim rukama. Svetonedeljska sportska nada do 15 godina Sara Golubić u kategoriji U12 bila osvojila je srebro, a Ana Ugarković i Lana Jurić u kategoriju U 12 osvojile su bronce.Stjepan Milić je u izvrsnim borbama u kategoriji U12 izborio srebro, a Maks Golubić svetonedeljska mlada spotska nada u istoj kategoriji broncu. Luka Maglić koji u kategoriji U14 osvojio je prvu ovogodišnju brončanu medalju.