“Samo treba delati” i Jasna Šinko najbolji pingpongaši 3. Samoborske lige

15. veljače 2016.
2.382 Pregleda

U petak je okončano 3. ekipno prvenstvo Samoborske lige u stolnom tenisu. Ekipa “Samo treba delati” osvojila je prvo mjesto, ekipa “Samobora 2” drugo, a treće je pripalo ekipi “Priključak”.

untitled (1024 x 736)

U subotu je odigran pojedinačni turnir 3. samoborske lige na kojem je prvo mjesto osvojila Jasna Šinko, drugo Tomo Stinčić i treće Tomislav Blažević. U utješnom djelu prvi je bio Renato Kos, a drugi Željko Petljak.

Plakat Sam liga 2016. (1024 x 1451)

Stolnotenisku klub Samobor poziva sve ekipe da se priključe i četvrtom ekipnom natjecanju Samoborske lige koja se planira igrati po davis cup sistemu. Prijave se primaju zaključno do 24. veljače, a više informacija o tome može se pronaći na web stranici www.stksamobor.hr.