SUCI: Petrović, Mustapić, Ekart – Zagreb.
Gledatelja: 50.

KK SAMOBOR – KK BOSCO 84:79 (37:47)
(21:22, 16:25, 30:19, 17:13)

SAMOBOR: Marko Šilobod 27, Matej Levanić 24, Mihovil Nakić 12, Mateo Gionechetti 12, Matej Čižmešija 7, Karlo Planinčić 2, Zvjezdan Imbert, Pavle Pavičić, Bruno Levanić, Josip Vranić. TRENER: Josip Vlah.

Košarkaši Samobora došli su sinoć na domaćem parketu do nove pobjede te tako izbili na solidno peto mjesto prvenstvene ljestvice.

Nakon prve četvrtine, koja je odigrana u egalu, gosti u drugoj četvrtini nakon odlične obrane i brzih kontranapada ostvaruju na poluvremenu 10 koševa prednosti. U trećoj četvrtini Samoborci igraju kvalitetnije u obrani, a u napadu su vrlo precizno započeli sa serijom od 4 ubačene trice i nastavili s preciznošću ubacivši do kraja četvrtine 30 koševa za izjednačenje. U posljednjoj četvrtini igra se koš na koš da bi u samoj završnici Samoborci tricom iznimno raspoloženog Šiloboda ostvarili najveće vodstvo na utakmici od 82:76. Gosti u zadnjoj minuti utakmice nisu imali vremena i snage za preokret rezultata.