Zapruđe ipak prejako – uz seniore, poraz dječaka, a pobjede kadeta i veterana

SUCI: Galić, Glavurdić, Šonjić – Zagreb.
Gledatelja: 50.

KK ZAPRUĐE – KK SAMOBOR 92:64 (44:31)
(24:18, 20:13, 25:22, 23:11)

SAMOBOR: Bruno Levanić 17, Matej Čižmešija 11, Mihovil Nakić 10, Marko Šilobod 7, Matej Levanić 7, Zvjezdan Imbert 5, Josip Vranić 4, Mateo Gionechetti-Prahin 3, Karlo Planinčić, Pavle Pavičić. TRENER: Josip Vlah.

Lider prvenstva, zagrebačka momčad Zapruđa u ranoj je fazi susreta s tri pogođene trice Joksimovića ostvarila 10-ak koševa prednosti i tu razliku uspješno održavala do kraja treće četvrtine. U zadnjoj dionici utakmice naši su košarkaši potpuno potonuli nakon nekoliko brzopletih koševa, pa su domaćini stekli nedostižnu prednost i na kraju zasluženo slavili.

KADETI – 1. HRL – 13. KOLO

SD Samobor.
SUCI: Tojagić, Markočić – Zagreb.

Gledatelja: 40.

KK SAMOBOR – KK SISAK 78:45 (37:22)
(21:10, 16:12, 21:10, 20:13)

SAMOBOR: Stanić 5, Sedlar 2, Jelić 12, Knezović 6, Mišić 15, Pecić 1, Kupres 8, Kontak 9, Matović 2, Palčec 18, Milakara. TRENER: Josip Vlah.

Ponovo su Samoborci u furioznom početku u potpunosti deklasirali svoje protivnike tako da već u 7. minuti vode s visokih 19:0. Do kraja utakmice svi igrači dobivaju priliku za igru, a najbolje su je iskoristili Palčec s 18 i Mišić s 15 koševa.

VETERANI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 5. kolo

SD Samobor.
SUCI: Kordina, Majcug – Zagreb.

KK SAMOBOR – KK IVANIĆ 87:61 (44:30)
(26:16, 18:14, 21:13, 22:18)

SAMOBOR: D. Župančić 4, Japunčić, Džimbeg 4, Govekar 3, Z. Škiljan 6, Cvitanović 14, Z. Župančić, Pavšek 46, Zadro 10. TRENER: Krešo Škiljan.

Iako je cijela ekipa Samobora odigrala vrhunski u obrani i napadu treba posebno pohvaliti Petra Pavšeka koji je pogađao u serijama, gotovo bez promašaja iz igre, ubacivši ukupno nevjerojatnih 46 koševa.

Liga 2004 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 6. kolo

SD Zaprešić.
SUCI: Markočić – Zagreb.

Gledatelja: 30.

KK FORTUNA – KK SAMOBOR 45:32 (23:14)
(12:3, 11:11, 12:8, 10:10)

SAMOBOR: Sedlar 10, G. Mustafić 18, Jelić, Kos 2, Matijaščić, Žganjer, Klupač, Žingor 2, Š. Mustafić. TRENER: Krešimir Klupač.

Domaćini su bolje otvorili utakmicu i preko svog najboljeg igrača Martinčića već u prvoj četvrtini ostvarili 10-ak koševa prednosti koje uspješno brane do kraja utakmice za zasluženu pobjedu.