Gledatelja: 50.

KK SAMOBOR – KK VERN 77:61 (35:31)
(21:13, 14:18, 21:15, 21:15)

SAMOBOR: B. Levanić 6, Vranić 5, Gionechetti 5, Planinčić, Šilobod 11, Imbert 2, M. Levanić 29, Nakić 17, Pavičić, Čižmešija 2. TRENER: Josip Vlah.

Košarkaši Samobora u nastavku prvenstva pobijedili su sinoć kao domaćini ekipu Verna iz Zagreba rezultatom 77:61 i tako im se revanširali za poraz iz prvog dijela lige.

Samoborci su odlično otvorili utakmicu uz ponovo fenomenalni šut Mateja Levanića koji s nekoliko uzastopnih trica dovodi vrlo brzo svoju ekipu do prednosti od 10-ak koševa razlike. Nakon tog početka razigrala se i cijela ekipa te rutiniranom igrom ne ispuštaju vodstvo iz ruku do kraja utakmice.

Kod Samoborca uz najučinkovitijeg Mateja Levanića s 29 koševa, odlično su odigrali Nakić s “double double” učinkom od 17 koševa i 14 skokova te Šilobod s 11 koševa.

U nedjelju, 24. siječnja, u 18 sati i 30 minuta u 13. kolu Samoborce na gostujućem terenu sportske dvorane Lučko u Lučkom očekuje teška utakmica protiv neporažene ekipe lige Zapruđa iz Zagreba.