SUCI: Kruljac, Jurković, Krčelić – Zagreb.
Gledatelja: 50.

KK SAMOBOR – KK HERMES ANALITICA 85:96 (38:46)
(16:24, 22:22, 23:28, 24:22

SAMOBOR: Alan Baričević 28, Matej Levanić 17, Hrvoje Gašparac 16, Marko Šilobod 9, Mateo Gionechetti-Prahin 8, Bruno Levanić 5, Luka Belamarić 2, Karlo Planinčić, Pavle Pavičić, Zvjezdan Imbert, Matej Čižmešija. TRENER: Josip Vlah.

Drugoplasirana ekipa lige Hermes Analitica iz Zagreba, od početka utakmice ostvaruje preko odličnog centra Rajića 10-ak koševa prednosti koje održava do poluvremena. Početkom drugog dijela Samoborci su krenuli učinkovito, s 5 ubačenih trica, ali gosti odmah uzvraćaju sa 6 ubačenih trica te krajem treće četvrtine imaju 13 koševa prednosti. U zadnjih 5 minuta igrači Samobora su zaigrali agresivnije u obrani, postižu nekoliko koševa u nizu za -6, ali tada u dva uzastopna napada poklanjaju loptu gostima koji to kažnjavaju pogocima i zasluženo dolaze do pobjede.

Liga 2004 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 1. kolo

SD Samobor.
SUCI: Majcug, Kordina – Zagreb.

KK SAMOBOR – KK GORICA 51:40 (29:20)
(11:6, 18:14, 11:7, 11:13)

SAMOBOR: Sedlar 12, G. Mustafić 14, Jelić 21, Grgos, Kos, Matijaščić, Žganjer, Žingor 2, Š. Mustafić 2. TRENER: Marin Sedlar.

Mladi Samoborci su dobrom igrom u obrani i učinkovitim napadom do poluvremena ostvarili 10-ak koševa prednosti koja se početkom drugog poluvrena penje i na 15 razlike. Do kraja utakmice igraju vrlo dobro i rezerve te dovode domaću momčad do zaslužene pobjede.

Liga 2004 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 2. kolo

SD Žeravinec u Ivanić Gradu.
SUCI: Majcug, Rogić – Zagreb.
Gledatelja: 40.

KK IVANIĆ – KK SAMOBOR 32:56 (20:24)
(13:14, 7:10, 8:16, 4:16)

SAMOBOR: Sedlar 18, G. Mustafić 14, Kos 8, Žganjer 4, Jelić 6, Žingor 2, Š. Mustafić 4. TRENER: Zdravko Džimbeg.

Krajem poluvremena domaćini još drže rezultatski priključak 20:20 i to zahvaljujući njihovom najboljem strijelcu Acingeru. Od tada, nakon puno bolje obrane nad Acingerom na terenu je postojala samo ekipa Samobora koja na kraju zasluženo i uvjerljivo slavi drugu pobjedu u ligi.

MLAĐI KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 6. kolo

SD I. Benković u Dugom Selu.
SUCI: Majcug, Krčelić – Zagreb.
Gledatelja: 20.

KK DUGO SELO – KK SAMOBOR 42:65 (19:30)
(1:15, 18:15, 10:14, 13:21)

SAMOBOR: Jelić, Mixich, Rubinić, Baković 4, Melinščak 22, Šimunov 4, Polo 5, R. Sedlar 20, Kupres 10. TRENER: Zdravko Džimbeg.

Odlična obrana Samobora i vodstvo od 15:1 nakon prve četvrtine. U daljem tijeku utakmice lagana pobjeda Samobora, a priliku za igru dobili su svi igrači. Najbolje su je iskoristili Melinščak s 22 i Sedlar s 20 ubačenih koševa.