SUCI: Marunica, Mustapić, Šonjić – Zagreb.
Gledatelja: 50.

KK ZAPAD – KK SAMOBOR 82:73 (37:46)
(19:23, 18:23, 22:18, 23:9)

SAMOBOR: B. Levanić 3, Gionechetti 9, Planinčić 2, Čižmešija 2, M. Levanić 12, Imbert 4, Pavičić, Belamarić 9, Gašparac 18, Baričević 14. TRENER: Josip Vlah.

Od početka utakmice Samoborci su poveli s nekoliko koševa razlike da bi u 8. minuti treće četvrtine, nakon jedne dionice odlične igre, poveli i sa 17 razlike, 64:47. Tada, nakon izmjena, dolazi do potpunog kolapsa Samobora u obrani i napadu, domaćini u 7 minuta igre ostvaruju seriju od 23:2, prelaze u vodstvo i bez greške igraju do kraja utakmice za zasluženu pobjedu.

(11:12, 13:14, 20:5, 12:10)

SAMOBOR: L. Sedlar, Jelić, Rubinić 2, Sirovica 6, Melinščak 24, Šimunov 2, Mixich, R. Sedlar 14, Kupres 8. TRENER: Marin Sedlar.

Nakon izjednačene igre u prvom poluvremenu, Samoborci su u trećoj četvrtini iznenadili Jaskance s presingom po cijelom terenu, ostvarivši rezultat u toj dionici od 20:5. U zadnjoj četvrtini Samoborci samo održavaju prednost.