Isključenja struje 4. i 5. lipnja (3. lipnja 2020. 18:26)
Samobor je lepi varoš – Stojdraga (3. lipnja 2020. 16:36)
Velik odaziv – hvala svima! (3. lipnja 2020. 13:50)
Radovi na samoborskim prometnicama (3. lipnja 2020. 13:01)
Kakva nas budućnost čeka? (3. lipnja 2020. 11:34)
Online edukacija za male iznajmljivače (2. lipnja 2020. 16:03)

Detalj s utakmice 7. kola između Rudara i Županje

Pobjeda Rudara u Novoj Gradiški

16. studenoga 2015.
1.500 Pregleda

Rukometaši “Rudara” ostvarili su na “vrućem” gostovanju u Novoj Gradiški novu, šestu uzastopnu, prvenstvenu pobjedu.

Pribojavali su se “rudari” gostovanja u Novoj Gradiški jer su domaćini u prethodna dva susreta na svom terenu savladali ekipu Metkovića, a momčad Bjelovara bod im je ugrabila doslovno u posljednjoj sekundi utakmice. I u utakmici protiv Rudara domaćini su pokušali dubokom obranom, koja se rijetko viđa na našim terenima, iznenaditi protivnika i nametnuti svoj stil igre s puno jurnjave i kratkih napada.

“Rudari” su spremno odgovorili na pokušaje domaćih i sigurnom igrom u obrani te raznovrsnim napadom lako dolazili do gola domaćina. Domaćini su uspijevali držati priključak do rezultata 7:8, kada slijedi prvo odvajanje gostiju na obećavajućih 12:7, a zatim i nova serija rukometaša Rudara. pa se na poluvrijeme odlazi s uvjerljivih 21:12. U drugom dijelu utakmice “rudari” nastavljaju u istom tempu, a najveću prednost su imali pri rezultatu 38:23.

S nova dva boda rukometaši Rudara popeli su se na 2. mjesto prvenstvene ljestvice, iza do sada neporažene ekipe Metalca a s bodom više od trećeplasiranog Bjelovara, koji je sljedeći gost u Rude Areni.

Utakmica Rudar – Bjelovar igra se u subotu 21. studenog s početkom u 19:30 sati.

Prije subotnjeg derbija  “rudari” će odmjeriti snage sa ekipom “Ivanića” u 2. kolu Hrvatskog kupa. Utakmica Rudar – Ivanić igra se u srijedu 18.  studenog u SD “Rude”,  a počinje u 20sati i 30 minuta.

U pobjedi protiv Nove Gradiške za Rudar su igrali: Otmačić; Kumerle 1; Fabeković 1; Skendrović 2; M. Štajnkler 7; Šujster 1; Gaća; Fabeković 2; T. Štajnkler 5; P. Fresl; Brnas 5; A. Trčak 4; L. Bumbak; E. Fresl 4; Đikić 6;

rk rudar seniori (757 x 505)