SUCI: Mirilović – Karlovac, Krajc, Krčelić – Zagreb.
Gledatelja: 70.

KK SAMOBOR – KK MLADOST 75:91 (47:43)
(24:24, 23:19, 6:25, 22:23)

SAMOBOR: B. Levanić 6, Vranić, Gionechetti 7, Planinčić 4, Čižmešija, Imbert 3, Pavičić 2, Belamarić 11, Gašparac 18, Baričević 24. TRENER: Josip Vlah.

Smirenom i organiziranom igrom Samoborci od početka stvaraju malu prednost koja je pred kraj prvog poluvremena iznosila najviše 8 koševa prednosti, 45:37. Zadnje vodstvo Samoborci imaju na početku drugog poluvremena, 51:45 i tada neshvatljivo ostaju 8 minuta bez ubačaja dok gosti serijom od 16 koševa preokreću rezultat u svoju korist. Do kraja utakmice Samoborci ne uspijevaju smanjiti vodstvo gostiju ispod 10 razlike te na kraju Mladostaši zasluženo dolaze do novih bodova.

KOŠ VIŠE ZA POBJEDU VETERANA

VETERANI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 2. kolo

SD Vrbovec.
SUCI: Majcug, Kordina – Zagreb.

KK PETAR ZRINSKI – KK SAMOBOR 79:80 (40:29)
(20:15, 20:14, 16:28, 23:23)

SAMOBOR: D. Župančić 6, K. Škiljan 14, Z. Škiljan 1, Pavlović 3, Bujanić 2, Pavšek 18, Golić 2, Japunčić, Antunović 4, Močan 23, Džimbeg, Zadro 7, Z. Župančić. TRENER: Darko Župančić.

Domaćini su iznenadili Samoborce čvrstom igrom tako da do poluvremena stvaraju prednost od 40:29. U drugom dijelu Samobor uzvraća također čvrstom igrom tako da su sijevale iskre na sve strane, te polovicom treće četvrtine dolazi do izjednačenja. Gotovo do posljednje sekunde igra u egalu da bi 20-ak sekundi do kraja utakmice domaćini poveli s košem razlike i imali napad. Samo 5 sekundi prije kraja utakmice najbolji Samoborac presijeca loptu domaćina i u kontranapadu biva grubo zaustavljen nakon čega pogađa oba bacanja za pobjedu Samobora od 79:80. Domaćini su imali još 2 sekunde vremena za jedan brzopleti šut koji Samoborci uspješno brane i zasluženo slave.

UVJERLJIVI JUNIORI

JUNIORI – 2. HRL ISTOK – 1. kolo

SD Samobor.
SUCI: Tojagić, Markočić – Zagreb.

KK SAMOBOR – KK PETRINJA 77:45 (30:22)
(11:12, 19:10, 21:13, 26:10)

SAMOBOR: Čižmešija 22, Grubešić, Kontak 3, Planinčić 33, Komerički, Iviček, Mišić 14, Crnić 1, Stanić, Jelić 4. TRENER: Josip Vlah.

Još prvo poluvrijeme gosti drže priključak, ali u drugom, kada su Samoborci ubacili u višu brzinu, više nisu mogli ozbiljnije parirati. U pobjedi Samobora najučinkovitiji i najatraktivniji je bio Planinčić s 33 koša među kojima je bilo i zakucavanja.