Isključenja struje 4. i 5. lipnja (3. lipnja 2020. 18:26)
Samobor je lepi varoš – Stojdraga (3. lipnja 2020. 16:36)
Velik odaziv – hvala svima! (3. lipnja 2020. 13:50)
Radovi na samoborskim prometnicama (3. lipnja 2020. 13:01)
Kakva nas budućnost čeka? (3. lipnja 2020. 11:34)
Online edukacija za male iznajmljivače (2. lipnja 2020. 16:03)

Dvostruki trijumf Maje Lenard i Nike Jelen

16. studenoga 2015.
1.297 Pregleda

Karate klub Samobor nastupio je proteklog vikenda u Križevcima s 8 predstavnika u borbama (na slici gore) i 3 predstavnika u katama, na 3. po redu međunarodnom turniru Križevci open i u Samobor se vratio s ukupno osvojenih 15 odličja, 8 zlata, 3 srebra i 4 bronce. Turnir je ove godine okupio 363 natjecatelja iz 43 kluba Hrvatske, Srbije i Mađarske.

S ovim rezultatima Karate klub Samobor na ljestvici je uspješnosti klubova osvojio prvo mjesto.

Posebno treba spomenuti Maju Lenard, koja je u nakon pobjede u težinskoj kategoriji do 68 kg osvojila titulu i u otvorenoj kategoriji seniorki, pobijedivši u finalu sestru Anu te je za taj rezultat nagrađena vikend aranžmanom u Baškoj Vodi. U katama se s dvije medalje okitila i Nika Jelen kod mlađih kadetkinja i kadetkinja i time navijestila svoju odličnu sezonu.

KATASI S TRENEROM (1024 x 675)

Kataši s trenerom

Rezultati: Nika Jelen – 1. mjesto mlađe kadetkinje kate, Dino Šimunec – 1. mjesto mlađi kadeti kate, Nika Jelen – 1. mjesto kadetkinje kate, Lucija Gečević – 1. mjesto juniorke kate, Lucija Gečević – 3.mjesto kadetkinje kate, Dorijan Romić – 1. mjesto kadeti do 61 kg, Ian Baždar – 1. mjesto kadeti preko 70 kg, Maja Lenard – 1. mjesto seniorke do 68 kg, Maja Lenard – 1. mjesto seniorke open, Leonard Henč – 2. mjesto kadeti do 70 kg, Leonard Šogorić – 2. mjesto juniori do 76 kg, Ana Lenard – 2. mjesto seniorke open, Ian Baždar – 3. mjesto kadeti open, Toni Vuković – 3. mjesto juniori do 68 kg, Igor Katanec Beketić – 3. mjesto juniori do 76 kg.