Lako protiv Moslavine

13. studenoga 2015.
902 Pregleda

Lakše od očekivanog “rudari” su sinoć u Rudama zabilježili pobjedu nad ekipom Moslavine i na taj način je eliminirali iz daljnjeg natjecanja Hrvatskog kupa. Gosti iz Kutine, koji se natječu u Premijer ligi, uspijevali su držati rezultatsku neizvjesnost do rezultata 5:5, kada kreće rezultatsko odvajanje domaćih koji na poluvremenu imaju obećavajuća 4 pogotka prednosti. U prvih pet minuta drugog poluvremena “rudari” prave seriju od 4:0 i odlaze na nedostižnu prednost 16:8, čime je pitanje pobjednika bilo riješeno.

Najveću prednost “rudari” su imali pri rezultatu 26:14, ali gosti koriste brojne izmjene u redovima domaćih i uspijevaju smanjiti zaostatak na krajnjih 30:21.

RUDAR: Kumerle; Fabeković ; Skendrović 3; M. Štajnkler 3; Šujster 2; Gaća ; Z. Fabeković 6; T. Štajnkler 1; P. Fresl; Brnas 2; A. Trčak 4; L. Bumbak; E. Fresl 6; Đikić 3.

U novom, 8. prvenstvenom kolu Prve hrvatske lige, rukometaši Rudara putuju u Novu Gradišku k istoimenom novom prvoligašu, koji je na domaćem terenu vrlo neugodan i za najveće favorite. Utakmica se igra u nedjelju u 18 sati.

U drugom kolu Kupa Rudari će, pak, kao domaćini igrati protiv momčadi Ivanića.