SUCI: Galiot, Jurković, Šonjić – Zagreb.
Gledatelja: 30.

KK BOSCO – KK SAMOBOR 96:90 (42:52)
(24:27, 18:25, 28:27, 26:11)

SAMOBOR: B. Levanić 9, Vranić 4, Gionechetti, Planinčić 4, Čižmešija 11, Imbert, M. Levanić 26, Pavičić, Belamarić 10, Gašparac 26. TRENER: Josip Vlah.

Samoborci su sinoć dobro otvorili utakmicu i serijom od 15 koševa odlaze na visoku prednost od 21:6. Međutim, kao da su igrali na refule. Nakon prvih izmjena u gostujućim redovima, domaćini izjednačuju na 29:29 da bi do poluvremena Samobor ipak stekao prednost od 52:42.

Početak drugog poluvremena najbolji je dio igre Samobora i odlazak na 18 razlike, 69:51, činio se nedostižnim 69:51. Naši igrači održavaju stečenu prednost od 10-ak koševa do 3. minute posljednje četvrtine kada im se dogodila potpuna blokada u napadu. Promašuju nekoliko čistih zicera i ostaju 5 minuta bez ubačaja, dok domaćini serijom od 17 koševa dolaze do svog prvog vodstva od 91:85 što im je na kraju bilo dovoljno za pobjedu.

Ponovila se time igra Samobora s čak 23 izgubljene lopte i gotovo100 primljenih koševa pa ne čudi još jedan poraz.

Kod Samobora istaknuli su se najiskusniji Matej Levanić i Gašparac, oba sa po 26 ubačenih koševa i svaki s 10-ak skokova.

Samobor je sada na 8. mjestu prvenstvene ljestvice. U vodstvu su košarkaši Zapruđa s maksimalnih 10 bodova.

Raspored utakmica 6. kola:

KK DUBRAVA – KK SAMOBOR – 6. studenog 2015., u Zagrebu, u SŠD Dubrava,  u 20:00 sati.

HAKK MLADOST – KK BOSCO –  8. studenog 2015., u Zagrebu, na Zagrebačkom velesajmu, paviljon 2, dvorana 1,  u 16:30 sati.

KK ZAPAD – KK MAKSIMIR – 8. studenog 2015., Zagrebu, na Zagrebačkom velesajmu, paviljon 2, dvorana 1, u 19:00 sati.

KK HERMES ANALITICA – KK SESVETE – 6. studenog 2015., u Zagrebu, u Sportskoj dvorani Prirodoslovne škole Vladimira Preloga,  u 18:45 sati.

KK MEDVEŠČAK – KK ZAPRUĐE – 8. studenog 2015., Zagrebu, na Zagrebačkom velesajmu, paviljon 2, dvorana 4, u 17:00 sati.

KK RUDEŠ – AKK VERN – 7. studenog 2015., u Zagrebu, u dvorani OŠ “Rudeš”,  u 18:00 sati