Vincekovo na Ponikvi (22. siječnja 2020. 19:15)
Samobor je lepi varoš – Domaslovec (22. siječnja 2020. 17:12)

SUCI: Jelena Tomić, Roko Hordov, Matija Glavurdić – Zagreb.
Gledatelja: 60.

KK SAMOBOR – KK MAKSIMIR 89:72 (51:33)
(19:11, 32:22, 21:20, 17:19)

SAMOBOR: B. Levanić 18, Vranić 5, Gionechetti 11, Planinčić 8, Čižmešija 6, Imbert 2, M. Levanić 11, Pavičić, Belamarić 8, Baričević 16, Gašparac 4. TRENER: Josip Vlah.

U najboljoj utakmici sezone Samoborci su nakon agresivne obrane i brzih kontranapada poveli s 11:0, a već početkom druge četvrtine imaju 20 koševa prednosti koju polovicom zadnje četvrtine podižu na nedostižnih 24 koševa prednosti. Na kraju zaslužena pobjeda Samobora u utakmici u kojoj su briljirali Bruno Levanić i Baričević.

Raspored slijedećeg 5. kola:

AKK VERN – MEDVEŠČAK (28. listopada u 17:45 h)

ZAPRUĐE – HERMES ANALITICA (28. listopada u 20:45 h)

MAKSIMIR – MLADOST (29. listopada u 19:45 h)

RUDEŠ – DUBRAVA (31. listopada u 18:00 h)

(18:15, 21:13, 14:16, 24:22)

SAMOBOR: D. Župančić 8, Močan 12, Antunović 2, K. Škiljan 12, Džimbeg, Japunčić, Pavlović 12, Z. Škiljan 7, Z. Župančić 5, Mustafić 10, Pavšek 9. TRENER: D. Župančić.

Od početka utakmice veterani Samobora stvaraju prednost koja na poluvremenu iznosi 10 koševa. Početkom drugog dijela, s nekoliko presječenih lopti i realizacijom iz kontranapada, odlaze na 20-ak koševa prednosti za mirniju završnicu te na kraju i zasluženu pobjedu.