Samoboru bod u Vrbovcu i prvo mjesto na tablici!

24. listopada 2015.
1.265 Pregleda

Nogometaši Samobora osvojili su jedan bod na gostovanju u Vrbovcu odigravši danas poslijepodne s istoimenim domaćinom 1:1.

Vrbovec je poveo u 40. minuti pogotkom Ivana Marka Ivoša , a Samobor izjednačio pogotkom MatejaIvkovčića u 65 minuti. Samoborci su od 61. minute igrali s 10 igrača jer je Bruno Držić zaradio dva žuta kartona, prvi zbog preoštrog starta a drugi odmah nakon toga zbog prigovora sucu. Kako nam je javio koordinator klupskih selekcija NK Samobor Nikola Tomić utakmica je bila vrlo oštra, prava prvenstvena, a domaćini su često pretjerivali s grubim startovima prvenstveno na kapetanu Samobora Nikici Brujiću.

Samobor je tako ostao vodeći na tablici III HNL-zapad s istim brojem bodova kao drugoplasirani Maksimir i trećeplasirani Novigrad. A već u utorak 27. listopada, slijedi veliki derbi koji bi mogao odlučiti i jesenskog prvaka. Samoboru u goste stiže Maksimir kako bi odigrali odgođeni susret 9. kola. Navijači pripremite se za bučnu i brojnu potporu našim nogometašima.