Moldavski ples Paule i Balinta

13. listopada 2015.
790 Pregleda

Samoborka Paula Hude i njezin plesni partner Balint Temesvari prošlog su vikenda nastupili na svjetskom prvenstvu u latinskoameričkim plesovima koje je održano u Kišinjevu, glavnome gradu Republike Moldavije. Osvojili su solidno 36. mjesto u konkurenciji 68 plesnih parova kategorije starije mladeži. U toj kategoriji plesat će još i sljedeće godine, pa se nadamo da će imati priliku ponovno odmjeriti snage s najboljim svjetskim plesačima.

Uspjeh u Kišinjevu upotpunili su nastupom u finalu međunarodnog natjecanja, dan nakon svjetskog prvenstva, ušavši u finale i osvojivši 6. mjesto u konkurenciji 45 sportskih plesnih parova.