Mario Vavro osvojio broncu na Europskom FIELD prvenstvu

12. listopada 2015.
1.032 Pregleda

Danas se očekuje povratak Marija Vavre, člana Streličarskog kluba Samobor, koji je proteklog vikenda u Poljskoj, u gradu Rzeszowu, na Europskom streličarskom prvenstvu u poljskom streličarstvu (FIELD) osvojio brončanu medalju u kategoriji juniora sa složenim lukom.

vavro bronca EP FIELD (1024 x 1535)

Mario Vavro aktualni je svjetski prvak u FIELD streličarstvu. U polufinalu Vavro je za protivnika imao Nijemca od kojeg je izgubio za jedan krug 64:63. Osvajanje europske bronce još je jedan od velikih rezultata Marija Vavre, koji odmah nakon ovog natjecanja nastavlja s dvoranskim pripremama za domaća i velika međunarodna natjecanja.