Četvorke Bregane i Bestovja

12. listopada 2015.
Komentari isključeni
1.594 Pregleda

Lider I ŽNL-zapad, momčad Kupinca novom je pobjedom u 10. kolu protiv Mladosti iz Klinča Sela zadržala vodeće mjesto na tablici s tri boda više od Dinama iz Jakovlja, koji je također uvjerljivo slavio u dvoboju sa Slogom iz Brezja.

Bregana je na svojim Grablicama nadigrala i visoko porazila Croatiu iz Pojatnog, dok su nogometaši Bestovja čak četiri puta zatresli mrežu Mladosti u Luki i odnijeli sva tri boda kući.  Krašićje kao domaćin prilično sigurno savladao favoriziranu Savu iz Drenja, a Mladost iz Kraja Donjeg iznenadila je BSK u Brdovcu.

Utakmice Dinamo Okić – Zrinski i Novaki – Pušća odgođene su zbog obilne kiše i poplavljenih travnjaka.

 

Rezultati 10. kola I ŽNL-zapad:

 

Kupinec: Kupinec –  Mladost (KS) 1 : 0

Krašić: Krašić –  Sava 4 : 2

Okić: Dinamo –  Zrinski  odgođeno

Jakovlje: Dinamo –  Sloga 3 : 0

Novaki: Novaki –  Pušća odgođeno

Bregana: Bregana –  Croatia 4 : 1

Brdovec: Bsk –  Mladost (KD) 1 : 2

Luka: Mladost –  Bestovje 3 : 4

 

TABLICA I ŽNL-zapad:

 

1 Kupinec 10 8 1 1 20:10  25

2 Dinamo (J) 10 7 1 2 34:9  22

3 Sava (D) 10 6 1 3 23:14  19

4 Bregana 10 5 3 2 17:13  18

5 Bestovje 10 5 1 4 17:19  16

6 Mladost (KS) 10 5 0 5 19:15  15

7 Novaki 9 4 2 3 19:16  14

8 Krašić 10 4 2 4 12:17  14

9 Mladost (KD) 10 4 1 5 19:19  13

10 Dinamo (O) 9 3 3 3 14:16  12

11 Mladost (L) 10 3 2 5 14:17  11

12 Croatia (P) 10 2 4 4 17:31  10

13 Bsk 10 3 0 7 18:21  9

14 Sloga (B) 10 2 2 6 12:20  8

15 Pušća 9 2 2 5 13:22  8

16 Zrinski 9 2 1 6 13:22 7

 

Raspored slijedećeg 11. kola:

 

Bestovje: Bestovje –  Kupinec 17.10.2015. – 15:30

Kraj Donji: Mladost –  Mladost (L) 18.10.2015. – 15:30

Pojatno: Croatia –  Bsk 18.10.2015. – 15:30

Pušća: Pušća –  Bregana 18.10.2015. – 15:30

Brezje: Sloga –  Novaki 18.10.2015. – 15:30

Farkaševac: Zrinski –  Dinamo (J) 18.10.2015. – 15:30

Drenje: Sava –  Dinamo (O) 17.10.2015. – 15:30

Klinča Sela: Mladost –  Krašić 18.10.2015. – 15:30

Mislav Maroević

Novinarstvom se aktivno počeo baviti 1976. u danas kultnom magazinu Svijet. Radijsku karijeru započinje 1978. godine na Radio Samoboru. Početkom devedesetih godina podiže obiteljsku tvrtku Matis, koja 2004. godine dobiva koncesiju Radio Samobora.

Komentara

  1. Avatar

    JŽNL BISTRA -VATROGASAC Z 3:1, 1 ŽNL BESTOVJE -KUPINEC O:1,SAVA D-DINAMO O ODGOĐENO.

  2. Avatar

    JŽNL JAMNICA -LADUČ 4:2. 1 ŽNL SLOGA -NOVAKI 3:2,MLADOST KD –MLADOST L 3:2,ZRINSKI-DINAMO J 1:1,MLADOST KS-KRAŠIČ 1:3,CROATIA P-BSK 1:3, PUŠČA -BREGANA 0:2,BESTOVJE-KUPINEC 0:1 SAVA D-DINAMO O ODGOĐENO! 2 ŽNL JASKA -SAMOBORSKI OTOK 7:2,ZDENČINA -GALGOVO 0:0,KLOKOČEVAC -RAKOV POTOK 0:8,RAKITJE -MLADOST B 1:2,PRIBIČ -VRH 0:6,DONJA KUPČINA -SVETA JANA, ZAPREŠIČ -DESINEC ODGOĐENO SLOBODAN DINAMO VŠ.