Prvi bodovi Rudara

5. listopada 2015.
787 Pregleda

Nakon nespretnih i nesretnih poraza u 1. i 2. kolu I HRL, rukometaši Rudara su u 3. kolu, pred svojom publikom, lako i visokim rezultatom pobijedili ekipu Crikvenice. Dobrom igrom u prvom poluvremenu “rudari” su ostvarili visoku prednost 17:9, čime je pitanje pobjednika bilo riješeno. U drugom poluvremenu priliku su dobili svi igrači, pa konačnih 31:18 i nije loš rezultat za kvalitetom skromnu ekipu gostiju. U 4. kolu “rudari” gostuju u Rijeci kod mlade i  vrlo kvalitetne ekipe “Kozale”.

Rudar:  Otmačić; Kumerle 1; Fabeković 2; Skendrović 1; M. Štajnkler 2; Šujster 2; Gaća 2; Banjedvorec; Fabeković 6; Štajnkler 3; P. Fresl; Brnas 1; J. Štajnkler 6; Bumbak; E. Fresl 1; Đikić 4;