Norijada je u punom jeku! (22. svibnja 2019. 12:07)
Novi termini školskih praznika! (21. svibnja 2019. 14:46)
Žustro do odličnih rezultata (21. svibnja 2019. 09:45)
Vrijeme je za jazz! (20. svibnja 2019. 15:09)
Završetak sezone grijanja (20. svibnja 2019. 14:11)

Sjajne pobjede samoborskih tenisača

29. rujna 2015.
1.234 Pregleda

Na velikom turniru Hrvatskog teniskog saveza u Čakovcu, za igrače do 14 godina, najbolji samoborski junior Nikola Bašić osvojio je prvo mjesto i to bez izgubljenog seta. U finalu je porazio prvog nositelja turnira, petog na hrvatskoj rang listi, Varaždinca Kostića Ferčeka 6:4, 6:0. Bašić je osvojio turnir i u igri parova igrajući s igračem Zlatara Žeželjem.

Stjepan Majcan je osvojio turnir Hrvatskog teniskog saveza Šalata open do 12 godina pobijedivši u finalu prvog nositelja, zagrebačkog igrača Matiju Margetića 6:1, 6:4.

Odlično je igrala i petnaestogodišnjakinja Nika Valentičević na turniru u Zaprešiću u konkurenciji do 18 godina gdje je ostvarila plasman u polufinale pobijedivši dvoransku prvakinju Hrvatske Osječanku Ana Mariju Medić u 3 seta.