Kupinec kolo vodi

3. rujna 2015.
Komentari isključeni
1.367 Pregleda

Jučer su odigrane utakmice 2. kola I ŽNL-zapad, i najraspoloženiji strijelci bili su nogometaši Zrinskog, BSK-a iz Brdovca i Dinama iz Jakovlja koji su svojim protivnicima po četiri puta “bušili” mreže.

Vodeću poziciju s maksimalnim brojem bodova preuzeo je Kupinec nakon pobjede nad Pušćom, a jedina momčad bez bodova trenutno je Krašić.

 

Rezultati 2. kola I ŽNL-zapad:

 

Kupinec: KUPINEC – PUŠĆA 2 : 1 

Brezje: SLOGA (B) – CROATIA (P) 1 : 1 

Farkaševac: ZRINSKI – MLADOST (KD) 4 : 2 

Drenje: SAVA (D) – BESTOVJE 3 : 1 

Klinča Sela: MLADOST (KS) – MLADOST (L) 2 : 0 

Krašić: KRAŠIĆ – BSK 1 : 4 

Okić: DINAMO (O) – BREGANA 2 : 2 

Jakovlje: DINAMO (J) – NOVAKI 4 : 1

 

TABLICA I ŽNL-zapad nakon 2. kola:

 

1. Kupinec 2 2 0 0 4:2  6

2. Bregana 2 1 1 0 6:2  4

3. Mladost(KD) 2 1 0 1 8:4  3

4. Bsk 1 1 0 0 4:1  3

5. Dinamo(J) 2 1 0 1 5:3  3

6. Mladost(KS) 1 1 0 0 2:0  3

7. Novaki 2 1 0 1 6:5 3

8. Bestovje 2 1 0 1 3:3  3

9. Mladost(L) 2 1 0 1 2:2  3

10. Sava(D) 2 1 0 1 3:3  3

11. Zrinski 2 1 0 1 4:4  3

12. Croatia(P) 2 0 2 0 3:3  2

13. Pušća 2 0 1 1 3:4  1

14. Dinamo(O) 2 0 1 1 3:7  1

15. Sloga(B) 2 0 1 1 1:7  1

16. Krašić 2 0 0 2 1:8  0

 

Raspored slijedećeg 3. kola I ŽNL-zapad:

 

Novaki: Novaki –  Kupinec 09.09.2015. – 17:00

Bregana: Bregana –  Dinamo(J) 06.09.2015. – 10:00

Brdovec: BSK –  Dinamo(O) 06.09.2015. – 17:00

Luka: Mladost –  Krašić 06.09.2015. – 17:00

Bestovje: Bestovje –  Mladost (KS) 05.09.2015. – 17:00

Kraj Donji: Mladost –  Sava 06.09.2015. – 17:00

Pojatno: Croatia(P) –  Zrinski 06.09.2015. – 17:00

Pušća: Pušća –  Sloga 06.09.2015. – 17:00

 

 

Mislav Maroević

Novinarstvom se aktivno počeo baviti 1976. u danas kultnom magazinu Svijet. Radijsku karijeru započinje 1978. godine na Radio Samoboru. Početkom devedesetih godina podiže obiteljsku tvrtku Matis, koja 2004. godine dobiva koncesiju Radio Samobora.

Komentara

  1. Avatar

    BRSTOVJE-MLADOST KS 2:1,

  2. Avatar

    BREGANA -DINAMO J 2:1.

  3. Avatar

    1 ŽNL MLADOST L-KRAŠIČ 2:2, BSK-DINAMO O 4:2, MLADOST KD -SAVA D 2:0,CROATIA P-ZRINSKI 2:2, PUŠČA -SLOGA B 4:3, NOVAKI -KUPINEC IGRA SE 09.09! 2 ŽNL SAMOBORSKI OTOK _GALGOVO 0:0, RAKITJE -KLOKOČEVAC 0:0,SVETA JANA -DESINEC 4:1, ZAPREŠIČ -JASKA ODGOĐENO,RAKOV POTOK SLOBODAN DINAMO VŠ-ZDENČINA 1:2,DONJA KUPČINA -PRIBIČ 2:1, MLADOST B-VRH 0:4.