Gimnastička berba medalja u Sisku

23. lipnja 2015.
2.540 Pregleda

Samoborske gimnastičarke imale su u nedjelju na drugom kolu Kupa Hrvatske u Sisku berbu medalja. Osvojile su 7 zlata, 3 srebra i 6 bronci za kraj proljetnog dijela sezone.

5 (1024 x 768)

Zlatom su se po svojim kategorijama okitili Ines Fadiga (mlađe kadetkinje A), Marija Sara Mihelić (seniorke B), Ema Mihelić (juniorke B), Tia Senjak (kadetkinje B), Dominik Stier (juniori D) te ekipe mlađih juniorki B i mlađih kadetkinja B programa.

3 (1024 x 768)

Srebro su osvojili Rebecca Kenda (mlađe kadetkinje B), Tamara Regović (mlađe juniorke C) i ekipa mlađih kadetkinja C programa. Bronca je, pak, pripala Barbari Jelić (mlađe kadetkinje B), Maji Pleško (mlađe juniorke B), Karli Garašić (juniorke C), Leire Golubić (mlađe kadetkinje C) te kadetkinjama B i mlađim juniorkama C.

18 (1024 x 768)

Dan prije, na međunarodnom turniru u gimnastičkim parovima, održanom također u Sisku, Marija Sara Mihelić sa svojim parom Krešimirom Majdančićem iz Siska osvojila je zlatnu medalju.

19 (1024 x 768)

Na Otvorenom prvenstvu Siska mlađa kadetkinja Tia Senjak osvojila je broncu na tlu, a Ema Mihelić među juniorkama četiri bronce, u preskoku te na ručama, gredi i tlu. Ekipno je Gimnastički klub Samobor na ovom prvenstvu osvojio 2. mjesto.