“Profectusovci” na dva kolosijeka

27. travnja 2015.
855 Pregleda

U subotu je u organizaciji Judo kluba Bežigrad u Ljubljani održan tradicionalni međunarodni judo turnir na kojem je nastupilo 448 natjecatelja iz 51 kluba iz Slovenije, Hrvatske, Ukrajine, Austrije i Italije. Judo klub Profectus Samobor nastupio je s 4 dječaka i 4 djevojčice uzrasta do 12 i do 14 godina. U starijem uzrastu srebrne medalje osvojile su Lucija Nakata i Tena Pšeničnjak, a u mlađem Borna Tot i Ivan Lindić.

Profectusovci su u subotu nastupili i u dvorani Sutinska vrela u Podsusedu gdje je održan međunarodni judo turnir Kup Maksimira. Njihovi najmlađi natjecatelji Vedran Vrbančić i Fredi Pavlović osvojili su zlatne medalje, Tia Rubinić srebro, a Petar Mršić i Ivan Vojvoda bronce.