Gledatelja: 70.

KK SAMOBOR – KK VERN 85:97 (57:54)
(22:29, 35:25, 14:18, 14:25)

SAMOBOR: B. Levanić 1, Vranić, Gionechetti 22, Gašparac 13, Šilobod 5, Imbert, M. Levanić 9, Nakić 14, Pavičić, Belamarić 3, Baričević 18. TRENER: Josip Vlah.

U prvih 5 minuta, uz dobru igru, gosti su poveli s 20:10. Samoborci se polako bude i u drugoj četvrtini ubacuju čak 35 koševa te odlaze na odmor s prednošću od 57:54. Treća ćetvrtina protječe u izjednačenoj igri, a u četvrtoj Samoborci nikako da pronađu igru protiv zonske obrane gostiju, dok su se gosti potpuno raspucali protiv sve poroznije obrane Samobora.
Ovom pobjedom Vern je osigurao drugo mjesto na ljestvici, a Samobor i dalje dijeli treće mjesto.

KADETI – 3. HRL II dio – 3. kolo

SUCI: Muhvić, Krajc – Zagreb.
Gledatelja: 40.
 KK SAMOBOR II – KK PODSUSED 67:100 (34:44)
(16:21, 18:23, 14:34, 19:22)

SAMOBOR II: Jelić 13, Čakanić 10, Mišić 13, Pecić 14, Kontak 15, Šaban, Knezović 2. TRENER: Marin Sedlar.
U 16. minuti susreta Samoborci su imali posljednje vodstvo od 28:27 i tada polako gube dah, dok gosti igraju sve brže i učinkovitije te na kraju dolaze do uvjerljive pobjede.

MLAĐI KADETI – 1. HRL KVALIFIKACIJE – 1. kolo

SUCI: Kotarski – Zagreb, Dukmenić – Rakov Potok.

KK SAMOBOR – KK IVANIĆ 76:35 (34:15)
(21:3, 13:12, 20:4, 22:16)

SAMOBOR: Vrbančić 10, Milakara 6,Knezović 20, Guliš, Kontak 4, Pecić 5, Kupres, Matović 7, Došen 6, Deklman 14, Sedlar 4. TREMER: Krešimir Klupač.
Nakon uraganskog početka Samobora u prvoj četvrtini i vodstva od 21:3, utakmica je praktički bila riješena.

Liga 2003 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 11. kolo

KK SAMOBOR – KK DUGO SELO 47:39 (24:23)
(8:11, 16:12, 10:8, 13:8)

SAMOBOR: Mustafić 9, Markota, Jelić, Sedlar 10, Tišma, Rubinić 12, Dejanović 10, Došen 6. TRENER: Nenad Tišma.

U zanimljivoj i izjednačenoj igri Samobor dobiva poluvrijeme s košem razlike. U drugom poluvremenu domaći igrači ne ispuštaju prednost iz ruku te na kraju zasluženo dolaze do pobjede.