Raspucani strijelci Bestovja i Bregane

14. kolovoza 2014.
1.282 Pregleda

Nogometaši Bestovja i Bregane, članovi Prve županijske lige – zapad, nazabijali su se golova u jučer odigranoj prijateljskoj utakmici, 15-ak dana prije početka redovitih ligaških nadmetanja. Na Sportskom centru u Bestovju pobijedila je Bragana 3:5 unatoč tome što je od 55. minute igrala s igračem manje. Većina golova pala je u prvom poluvremenu na kraju kojega je rezultat bio 2:4 za Bregančane.

Strijelci za pobjedničku momčad bili su dvaput Runtas i Stanec te jedanput Ovčarić, dok su za domaćine mrežu pogađali dvaput Blažek i Moštak. Treneri Bestovja i Bregane, Domagoj Francetić i Damir Kovačić, iskoristili su priliku i isprobali sve igrače na koje računaju u novom prvenstvu.