Bregana protiv Zrinskog otvara prvenstvo

26. srpnja 2014.
Komentari isključeni
2.512 Pregleda

Nova prvenstvena sezona u 1. Županijskoj ligi zapad počonje 30. kolovoza, a dan kasnije u prvom kolu jedan od favorita natjecanja, momčad Bregane, na svojim Grablicama ugošćuje ekipu Zrinskog iz Farkaševca. Pretendenti na najviši plasman bit će sigurno i nogometaši Novaka koji na prvenstvenoj premijeri dočekuju susjede iz Bestovja, povratnike u ovaj rang natjecanja. Od ostalih dvoboja prvog kola izdvajamo i ogled Mladosti iz Klinča Sela i Save Drenje, te susret Sloge Suze iz Orešja i nogometaša HNK Tigar Rakitje.

Evo cjelovitog rasporeda utakmica 1. ŽNL-zapad u jesenskom dijelu prvenstva:

 

 I kolo:

Bregana:  BREGANA –  ZRINSKI Ned 31.08.u 17:00

Jastrebarsko:  JASKA –  KRAŠIĆ Sub 30.08.u 17:00

Klinča Sela:  MLADOST(KS) –  SAVA(D) Ned 31.08.u 17:00

Luka:  MLADOST(L) –  MLADOST(KD) Ned 31.08.u 17:00

Pušća:  PUŠĆA –  DINAMO(O) Ned 31.08.u 17:00

Novaki:  NOVAK – I BESTOVJE Ned 31.08.u 17:00

Orešje:  SLOGA SUZA –  HNK TIGAR RAKITJE Ned 31.08.u 17:00

Jakovlje:  DINAMO(J) –  KUPINEC Ned 31.08.u 17:00

 II kolo:

Bregana:  BREGANA –  JASKA Sri 03.09.u 17:00

Krašić:  KRAŠIĆ –  MLADOST(KS) Sri 03.09.u 17:00

Drenje:  SAVA(D) –  MLADOST(L) Sri 03.09.u 17:00

Kraj Donji:  MLADOST(KD) –  PUŠĆA Sri 03.09.u 17:00

Okić:  DINAMO(O) –  NOVAKI Sri 03.09.u 17:00

Bestovje:  BESTOVJE –  SLOGA SUZA Sri 03.09.u 17:00

Rakitje:  HNK TIGAR RAKITJE  – DINAMO(J) Sri 03.09.u 17:00

Farkaševac:  ZRINSKI –  KUPINEC Sri 03.09.u 17:00

Parovi za III kolo:

Klinča Sela:  MLADOST(KS) –  BREGANA Ned 07.09.u 17:00

Jastrebarsko :  JASKA –  ZRINSKI Sub 06.09.u 17:00

Luka:  MLADOST(L) –  KRAŠIĆ Ned 07.09.u 17:00

Pušća:  PUŠĆA –  SAVA(D) Ned 07.09.u 17:00

Novaki:  NOVAKI –  MLADOST(KD) Ned 07.09.u 17:00

Orešje:  SLOGA SUZA –  DINAMO(O) Ned 07.09.u 17:00

Jakovlje:  DINAMO(J) –  BESTOVJE Ned 07.09.u 17:00

Kupinec:  KUPINEC –  HNK TIGAR RAKITJE Ned 07.09.u 17:00

 IV kolo:

Bregana:  BREGANA –  MLADOST(L) Ned 14.09.u 17:00

Jastrebarsko:  JASKA –  MLADOST(KS) Sub 13.09.u 17:00

Krašić:  KRAŠIĆ –  PUŠĆA Ned 14.09.u 17:00

Drenje:  SAVA(D) –  NOVAKI Sub 13.09.u 17:00

Kraj Donji:  MLADOST(KD) –  SLOGA-SUZA Ned 14.09.u 17:00

Okić:  DINAMO(O) –  DINAMO(J) Ned 14.09.u 17:00

Bestovje:  BESTOVJE –  KUPINEC Ned 14.09.u 17:00

Farkaševac:  ZRINSKI –  HNK TIGAR RAKITJE Ned 14.09.u 17:00

 V kolo:

Pušća:  PUŠĆA –  BREGANA Sri 17.09.u 17:00

Luka:  MLADOST(L) –  JASKA Sri 17.09.u 17:00

Klinča Sela:  MLADOST(KS) –  ZRINSKI Sri 17.09.u 17:00

Novaki:  NOVAKI –  KRAŠIĆ Sri 17.09.u 17:00

Orešje:  SLOGA SUZA –  SAVA(D) Sri 17.09.u 17:00

Jakovlje:  DINAMO(J) –  MLADOST(KD) Sri 17.09.u 17:00

Kupinec:  KUPINEC –  DINAMO(O) Sri 17.09.u 17:00

Rakitje:  HNK TIGAR RAKITJE –  BESTOVJE Sri 17.09.u 17:00

 VI kolo:

Bregana:  BREGANA NOVAKI Ned 21.09.u 16:30

Jastrebarsko:  JASKA –  PUŠĆA Sub 20.09.u 16:30

Klinča Sela:  MLADOST(KS)  – MLADOST(L) Ned 21.09.u 16:30

Krašić:  KRAŠIĆ –  SLOGA SUZA Ned 21.09.u 16:30

Drenje:  SAVA(D)  – DINAMO(J) Sub 20.09.u 16:30

Kraj Donji:  MLADOST(KD) –  KUPINEC Ned 21.09.u 16:30

Okić DINAMO(O) –  HNK TIGAR RAKITJE Ned 21.09.u 16:30

Farkaševac:  ZRINSKI –  BESTOVJE Ned 21.09.u 16:30

 VII kolo:

Orešje:  SLOGA SUZA –  BREGANA Ned 28.09.u 16:30

Novaki:  NOVAKI –  JASKA Ned 28.09.u 16:30

Pušća:  PUŠĆA –  MLADOST(KS) Ned 28.09.u 16:30

Luka:  MLADOST(L) –  ZRINSKI Ned 28.09.u 16:30

Jakovlje:  DINAMO(J)  – KRAŠIĆ Ned 28.09.u 16:30

Kupinec:  KUPINEC  – SAVA(D) Ned 28.09.u 16:30

Rakitje:  HNK TIGAR RAKITJE –  MLADOST(KD) Ned 28.09.u 16:30

Bestovje:  BESTOVJE  – DINAMO(O) Ned 28.09.u 16:30

Parovi za VIII kolo:

Bregana:  BREGANA –  DINAMO(J) Ned 05.10.u 16:00

Jastrebarsko:  JASKA –  SLOGA SUZA Sub 04.10.u 16:00

Klinča Sela:  MLADOST(KS) –  NOVAKI Ned 05.10.u 16:00

Luka:  MLADOST(L) –  PUŠĆA Ned 05.10.u 16:00

Krašić:  KRAŠIĆ –  KUPINEC Ned 05.10.u 16:00

Drenje:  SAVA(D) –  HNK TIGAR RAKITJE Sub 04.10.u 16:00

Kraj Donji:  MLADOST(KD)  – BESTOVJE Ned 05.10.u 16:00

Farkaševac:  ZRINSKI –  DINAMO(O) Ned 05.10.u 16:00

 IX kolo:

Kupinec:  KUPINEC –  BREGANA Sri 08.10.u 16:00

Jakovlje:  DINAMO(J)  – JASKA Sri 08.10.u 16:00

Orešje:  SLOGA SUZA –  MLADOST(KS) Sri 08.10.u 16:00

Novaki:  NOVAKI –  MLADOST(L) Sri 08.10.u 16:00

Pušća:  PUŠĆA  – ZRINSKI Sri 08.10.u 16:00

Rakitje:  HNK TIGAR RAKITJE –  KRAŠIĆ Sri 08.10.u 16:00

Bestovje:  BESTOVJE –  SAVA(D) Sri 08.10.u 16:00

Okić:  DINAMO(O)  – MLADOST(KD) Sri 08.10.u 16:00

 X kolo:

Bregana:  BREGANA –  HNK TIGAR RAKITJE Ned 12.10.u 15:30

Jastrebarsko:  JASKA –  KUPINEC Sub 11.10.u 15:30

Klinča Sela:  MLADOST(KS) –  DINAMO(J) Ned 12.10.u 15:30

Luka:  MLADOST(L) –  SLOGA SUZA Ned 12.10.u 15:30

Pušća:  PUŠĆA –  NOVAKI Ned 12.10.u 15:30

Krašić:  KRAŠIĆ –  BESTOVJE Ned 12.10.u 15:30

Drenje:  SAVA(D) –  DINAMO(O) Sub 11.10.u 15:30

Farkaševac:  ZRINSKI –  MLADOST(KD) Ned 12.10.u 15:30

 XI kolo:

Bestovje:  BESTOVJE –  BREGANA Ned 19.10.u 15:30

Rakitje:  HNK TIGAR RAKITJE –  JASKA Ned 19.10.u 15:30

Kupinec:  KUPINEC –  MLADOST(KS) Ned 19.10.u 15:30

Jakovlje:  DINAMO(J)  – MLADOST(L) Ned 19.10.u 15:30

Orešje:  SLOGA SUZA –  PUŠĆA Ned 19.10.u 15:30

Novaki:  NOVAKI –  ZRINSKI Ned 19.10.u 15:30

Okić:  DINAMO(O) –  KRAŠIĆ Ned 19.10.u 15:30

Kraj Donji:  MLADOST(KD) –  SAVA(D) Ned 19.10.u 15:30

 XII kolo:

Bregana:  BREGANA –  DINAMO(O) Ned 26.10.u 14:30

Jastrebarsko:  JASKA –  BESTOVJE Sub 25.10.u 15:30

Klinča Sela:  MLADOST(KS)  – HNK TIGAR RAKITJE Ned 26.10.u 14:30

Luka:  MLADOST(L) –  KUPINEC Ned 26.10.u 14:30

Pušća:  PUŠĆA –  DINAMO(J) Ned 26.10.u 14:30

Novaki:  NOVAKI –  SLOGA SUZA Ned 26.10.u 14:30

Krašić:  KRAŠIĆ –  MLADOST(KD) Ned 26.10.u 14:30

Farkaševac:  ZRINSKI  – SAVA(D) Ned 26.10.u 14:30

 XIII kolo:

Kraj Donji:  MLADOST(KD)  – BREGANA Ned 02.11.u 14:30

Okić:  DINAMO(O) –  JASKA Ned 02.11.u 14:30

Bestovje:  BESTOVJE –  MLADOST(KS) Ned 02.11.u 14:30

Rakitje:  HNK TIGAR RAKITJE –  MLADOST(L) Ned 02.11.u 14:30

Kupinec:  KUPINEC –  PUŠĆA Ned 02.11.u 14:30

Jakovlje:  DINAMO(J)  – NOVAKI Ned 02.11.u 14:30

Orešje:  SLOGA SUZA –  ZRINSKI Ned 02.11.u 14:30

Drenje:  SAVA(D) –  KRAŠIĆ Sub 01.11.u 14:30

 XIV kolo:

Bregana:  BREGANA –  SAVA(D) Ned 09.11.u 14:00

Jastrebarsko:  JASKA –  MLADOST(KD) Sub 08.11.u 14:00

Klinča Sela:  MLADOST(KS) –  DINAMO(O) Ned 09.11.u 14:00

Luka:  MLADOST(L)  – BESTOVJE Ned 09.11.u 14:00

Pušća:  PUŠĆA –  HNK TIGAR RAKITJE Ned 09.11.u 14:00

Novaki:  NOVAKI  – KUPINEC Ned 09.11.u 14:00

Orešje:  SLOGA SUZA –  DINAMO(J) Ned 09.11.u 14:00

Farkaševac:  ZRINSKI –  KRAŠIĆ Ned 09.11.u 14:00

 XV kolo:

Krašić:  KRAŠIĆ –  BREGANA Ned 16.11.u 14:00

Drenje:  SAVA(D)  – JASKA Sub 15.11.u 14:00

Kraj Donji:  MLADOST(KD) –  MLADOST(KS) Ned 16.11.u 14:00

Okić:  DINAMO(O) –  MLADOST(L) Ned 16.11.u 14:00

Bestovje:  BESTOVJE –  PUŠĆA Ned 16.11.u 14:00

Rakitje:  HNK TIGAR RAKITJE –  NOVAKI Ned 16.11.u 14:00

Kupinec:  KUPINEC –  SLOGA SUZA Ned 16.11.u 14:00

Jakovlje:  DINAMO(J) –  ZRINSKI Ned 16.11.u 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mislav Maroević

Novinarstvom se aktivno počeo baviti 1976. u danas kultnom magazinu Svijet. Radijsku karijeru započinje 1978. godine na Radio Samoboru. Početkom devedesetih godina podiže obiteljsku tvrtku Matis, koja 2004. godine dobiva koncesiju Radio Samobora.

Komentara

  1. Avatar

    Pušća će se prošetati kroz ovu ligu! s ovim pojačanjima i u višoj bi bili pri vrhu!

    • Avatar

      je, je… a u svlačionici tempirana bomba :))

  2. Avatar

    jaska???????

  3. Avatar

    Novaki -Bestovje 0:1 Sloga Suza – Tigar Rakitje 3:1

  4. Avatar

    bregana-zrinski 2:1, jaska-krašić 0:4, dinamo j-kupinec 3:1,mladost l – mladost kd 1:1, pušča-dinamo j 1:0

  5. Avatar

    a drenje?

  6. Avatar

    II KOLO REZULTATI: BREGANA – JASKA 6.3, KRAŠIĆ – MLADOST KS 2:1,MLADOST KD – PUŠČA 1:5,DINAMO O -NOVAKI 0:1,
    BESTOVJE – SLOGA O 1:5,HNK TIGAR RAKITJE – DINAMO J 0:4, ZRINSKI – KUPINEC 1:1 , SAVA D – MLADOST L neznam