Sava na startu gostuje u Mraclinu

24. srpnja 2014.
Komentari isključeni
1.729 Pregleda

Prvenstvenu premijeru u novoj sezoni Jedinstvene županijske lige nogometaši Save iz Strmca odradit će u Mraclinu 31. kolovoza, dok momčad TOP-a na svom igralištu u Kerestincu dočekuje Slogu iz Križa dan ranije, u subotu 30. kolovoza. U prvom kolu novog prvenstva susjedski derbi odigrat će Laduč i BSK Brdovec, a posebno zanimanje izaziva i dvoboj novajlija u ligi Naftaš Ivanića i Lukavca.

Evo i cjelovitog rasporeda utakmica JNŽ u jesenskom dijelu sezone 2014/2015:

I kolo:

Laduč: LADUČ –  BSK Ned 31.08.u 17:00

Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ –  LUKAVEC Sub 30.08.u 17:00

Pisarovina: JAMNICA –  VATROGASAC(Z) Sub 30.08.u 17:00

Hrastje: CROATIA – POLET Ned 31.08.u 17:00

Mraclin: MRACLIN –  SAVA(S) Ned 31.08.u 17:00

Šenkovec: SUTLA –  BAN JELAČIĆ Sub 30.08.u 17:00

Bedenica: STRMEC –  SAVA SOP Ned 31.08.u 17:00

Kerestinec: TOP –  SLOGA(K) Sub 30.08.u 17:00

II kolo:

Laduč: LADUČ –  NAFTAŠ IVANIĆ Sri 03.09.u 17:00

Lukavec: LUKAVEC –  JAMNICA Sri 03.09.u 17:00

Zdenci: VATROGASAC(Z) –  CROATIA Sri 03.09.u 17:00

Buševec: POLET –  MRACLIN Sri 03.09.u 17:00

Strmec: SAVA(S) –  SUTLA Sri 03.09.u 17:00

Vukovina: BAN JELAČIĆ –  STRMEC (B) Sri 03.09.u 17:00

Sop Hruščica: SAVA SOP –  TOP Sri 03.09.u 17:00

Brdovec: BSK SLOGA(K) Sri 03.09.u 17:00

 III kolo:

Pisarovina: JAMNICA –  LADUČ Sub 06.09.u 17:00

Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ –  BSK Sub 06.09.u 17:00

Hrastje: CROATIA –  LUKAVEC Ned 07.09.u 17:00

Mraclin: MRACLIN –  VATROGASAC(Z) Ned 07.09.u 17:00

Šenkovec: SUTLA –  POLET Sub 06.09.u 17:00

Bedenica: STRMEC –  SAVA(S) Ned 07.09.u 17:00

Kerestinec: TOP –  BAN JELAČIĆ Sub 06.09.u 17:00

Križ: SLOGA(K) –  SAVA SOP Sub 06.09.u 17:00

 IV kolo:

Laduč: LADUČ –  CROATIA Ned 14.09.u 17:00

Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ –  JAMNICA Sub 13.09.u 17:00

Lukavec: LUKAVEC –  MRACLIN Ned 14.09.u 17:00

Zdenci: VATROGASAC(Z) –  SUTLA Ned 14.09.u 17:00

Buševec: POLET –  STRMEC Ned 14.09.u 17:00

Strmec: SAVA(S) –  TOP Ned 14.09.u 17:00

Vukovina: BAN JELAČIĆ –  SLOGA(K) Sub 13.09.u 17:00

Brdovec: BSK –  SAVA SOP Ned 14.09.u 17:00

 V kolo:

Mraclin: MRACLIN –  LADUČ Sri 17.09.u 17:00

Hrastje: CROATIA –  NAFTAŠ IVANIĆ Sri 17.09.u 17:00

Pisarovina: JAMNICA –  BSK Sri 17.09.u 17:00

Šenkovec: SUTLA –  LUKAVEC Sri 17.09.u 17:00

Bedenica: STRMEC –  VATROGASAC(Z) Sri 17.09.u 17:00

Kerestinec: TOP –  POLET Sri 17.09.u 17:00

Križ: SLOGA(K) –  SAVA(S) Sri 17.09.u 17:00

Sop Hruščica: SAVA SOP –  BAN JELAČIĆ Sri 17.09.u 17:00

 VI kolo:

Laduč: LADUČ –  SUTLA Ned 21.09.u 16:30

Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ –  MRACLIN Sub 20.09.u 16:30

Pisarovina: JAMNICA –  CROATIA Sub 20.09.u 16:30

Lukavec: LUKAVEC –  STRMEC Ned 21.09.u 16:30

Zdenci: VATROGASAC(Z) –  TOP Ned 21.09.u 16:30

Buševec: POLET –  SLOGA(K) Ned 21.09.u 16:30

Strmec: SAVA(S) –  SAVA SOP Ned 21.09.u 16:30

Brdovec: BSK –  BAN JELAČIĆ Ned 21.09.u 16:30

 VII kolo:

Bedenica: STRMEC –  LADUČ Ned 28.09.u 16:30

Šenkovec: SUTLA –  NAFTAŠ IVANIĆ Sub 27.09.u 16:30

Mraclin: MRACLIN –  JAMNICA Ned 28.09.u 16:30

Hrastje: CROATIA –  BSK Ned 28.09.u 16:30

Kerestinec: TOP –  LUKAVEC Sub 27.09.u 16:30

Križ: SLOGA(K) –  VATROGASAC(Z) Sub 27.09.u 16:30

Sop Hruščica: SAVA SOP –  POLET Ned 28.09.u 16:30

Vukovina: BAN JELAČIĆ –  SAVA(S) Sub 27.09.u 16:30

 VIII kolo:

Laduč: LADUČ –  TOP Ned 05.10.u 16:00

Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ –  STRMEC Sub 04.10.u 16:00

Pisarovina: JAMNICA –  SUTLA Sub 04.10.u 16:00

Hrastje: CROATIA –  MRACLIN Ned 05.10.u 16:00

Lukavec: LUKAVEC –  SLOGA(K) Ned 05.10.u 16:00

Zdenci: VATROGASAC(Z) –  SAVA SOP Ned 05.10.u 16:00

Buševec: POLET –  BAN JELAČIĆ Ned 05.10.u 16:00

Brdovec: BSK –  SAVA(S) Ned 05.10.u 16:00

 

 

 

 

 

 

 IX kolo:

Križ: SLOGA(K) –  LADUČ Sri 08.10.u 16:00

Kerestinec: TOP –  NAFTAŠ IVANIĆ Sri 08.10.u 16:00

Bedenica: STRMEC –  JAMNICA Sri 08.10.u 16:00

Šenkovec: SUTLA –  CROATIA Sri 08.10.u 16:00

Mraclin: MRACLIN –  BSK Sri 08.10.u 16:00

Sop Hruščica: SAVA SOP –  LUKAVEC Sri 08.10.u 16:00

Vukovina: BAN JELAČIĆ –  VATROGASAC(Z) Sri 08.10.u 16:00

Strmec: SAVA(S) –  POLET Sri 08.10.u 16:00

 X kolo:

Laduč: LADUČ –  SAVA SOP Ned 12.10.u 15:30

Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ –  SLOGA(K) Sub 11.10.u 15:30

Pisarovina: JAMNICA –  TOP Sub 11.10.u 15:30

Hrastje: CROATIA –  STRMEC Ned 12.10.u 15:30

Mraclin: MRACLIN –  SUTLA Ned 12.10.u 15:30

Lukavec: LUKAVEC –  BAN JELAČIĆ Ned 12.10.u 15:30

Zdenci :VATROGASAC(Z) –  SAVA(S) Ned 12.10.u 15:30

Brdovec: BSK –  POLET Ned 12.10.u 15:30

 

 

 XI kolo:

Vukovina: BAN JELAČIĆ –  LADUČ Sub 18.10.u 15:30

Sop Hruščica: SAVA SOP –  NAFTAŠ IVANIĆ Ned 19.10.u 15:30

Križ: SLOGA(K)  – JAMNICA Sub 18.10.u 15:30

Kerestinec: TOP  – CROATIA Sub 18.10.u 15:30

Bedenica: STRMEC –  MRACLIN Ned 19.10.u 15:30

Šenkovec: SUTLA –  BSK Sub 18.10.u 15:30

Strmec: SAVA(S) –  LUKAVEC Ned 19.10.u 15:30

Buševec: POLET –  VATROGASAC(Z) Ned 19.10.u 15:30

 XII kolo:

Laduč: LADUČ –  SAVA(S) Ned 26.10.u 14:30

Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ –  BAN JELAČIĆ Sub 25.10.u 15:30

Pisarovina: JAMNICA –  SAVA SOP Sub 25.10.u 15:30

Hrastje: CROATIA –  SLOGA(K) Ned 26.10.u 14:30

Mraclin: MRACLIN –  TOP Ned 26.10.u 14:30

Šenkovec: SUTLA –  STRMEC Sub 25.10.u 15:30

Lukavec: LUKAVEC –  POLET Ned 26.10.u 14:30

Brdovec: BSK –  VATROGASAC(Z) Ned 26.10.u 14:30

 XIII kolo:

Buševec: POLET –  LADUČ Ned 02.11. u 14:30

Strmec: SAVA(S)  – NAFTAŠ IVANIĆ Ned 02.11. u 14:30

Vukovina: BAN JELAČIĆ –  JAMNICA Ned 02.11. u 14:30

Sop Hruščica: SAVA SOP –  CROATIA Ned 02.11. u 14:30

Križ: SLOGA(K) –  MRACLIN Ned 02.11. u 14:30

Kerestinec: TOP –  SUTLA Ned 02.11. u 14:30

Bedenica: STRMEC –  BSK Ned 02.11. u 14:30

Zdenci: VATROGASAC(Z)  – LUKAVEC Ned 02.11. u 14:30

 

 

 

 

 XIV kolo:

Laduč: LADUČ –  VATROGASAC(Z) Ned 09.11.u 14:00

Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ –  POLET Sub 08.11.u 14:00

Pisarovina: JAMNICA –  SAVA(S) Sub 08.11.u 14:00

Hrastje: CROATIA –  BAN JELAČIĆ Ned 09.11.u 14:00

Mraclin: MRACLIN –  SAVA SOP Ned 09.11.u 14:00

Šenkovec: SUTLA –  SLOGA(K) Sub 08.11.u 14:00

Bedenica: STRMEC  – TOP Ned 09.11.u 14:00

Brdovec: BSK –  LUKAVEC Ned 09.11.u 14:00

 

 XV kolo:

Lukavec: LUKAVEC  – LADUČ Ned 16.11.u 14:00

Zdenci: VATROGASAC(Z) –  NAFTAŠ IVANIĆ Ned 16.11.u 14:00

Buševec: POLET  – JAMNICA Ned 16.11.u 14:00

Strmec: SAVA(S) –  CROATIA Ned 16.11.u 14:00

Vukovina: BAN JELAČIĆ –  MRACLIN Sub 15.11.u 14:00

Sop Hruščica: SAVA SOP –  SUTLA Ned 16.11.u 14:00

Križ: SLOGA(K) –  STRMEC Sub 15.11.u 14:00

Kerestinec: TOP –  BSK Sub 15.11.u 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mislav Maroević

Novinarstvom se aktivno počeo baviti 1976. u danas kultnom magazinu Svijet. Radijsku karijeru započinje 1978. godine na Radio Samoboru. Početkom devedesetih godina podiže obiteljsku tvrtku Matis, koja 2004. godine dobiva koncesiju Radio Samobora.

Komentara

  1. Avatar

    Sutla:Jelacic- 6-0

  2. Avatar

    jamnica – vatrogasac 1:0