Od stipendija do događanja u Bunkeru! (21. listopada 2019. 15:05)
Pobjeda i 2 poraza (21. listopada 2019. 10:25)
Medalja do medalje (21. listopada 2019. 09:14)
8 medalja s 2 turnira (21. listopada 2019. 09:09)
Završnica uz Jacquesa i vatromet (20. listopada 2019. 13:54)
Od gradske budnice do samoborske kotlovine (19. listopada 2019. 17:21)

Samoborska košarkaška škola – druga u play off-u Prve županijske lige

12. lipnja 2014.
847 Pregleda

Sportska škola košarke Košarkaškog kluba Samobor, igrači 2002. godišta, osvojili su drugo mjesto u razigravanju za prvaka Prve županijske lige, u tzv. play off-u. Nakon svih redovitih kola u Velikoj Gorici su kao trećeplasirana ekipa play off-a igrali za prvaka lige.

U polufinalu protiv drugoplasirane ekipe lige Ivanića pružili su odličnu igru te u posljednjoj četvrtini potpuno slomili otpor protivnika i zasluženo pobijedili rezultatom 30:46 i izborili finale. U pobjedi Samoboraca istaknuli su se učinkovitošću Kontak s 20, te Sedlar i Kupres, oba sa po 10 koševa.

U drugoj polufinalnoj utakmici prvoplasirana ekipa lige Gorica s lakoćom je pobijedila Ekipu Fortune iz Zaprešića rezultaom 50:19.
U borbi za treće mjesto Ekipa Fortune prikazala je u drugom poluvremenu bolju igru i zasluženo pobijedila rezultatom 40:33 i tako osvojila treće mjesto.

U finalu Samoborci nisu imali snage ni protuigru za agresivnu obrambenu igru Gorice “čovjeka po cijelom terenu” tako da najbolja ekipa lige Gorica dolazi do uvjerljive pobjede od 70:32 i osvajanja prvog mjesta lige, dok se Samoborci ove godine ipak moraju zadovoljiti solidnim drugim mjestom. Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Kontak s 11, Sedlar s 7 i Tišma s 5 koševa.