Paula i Balint treći na Bukurešt Open-u

9. lipnja 2014.
1.155 Pregleda

Samoborka Paula Hude i njezin plesni partner Balint Temesvari, članovi Plesnog studija Takt iz Varaždina, nastupili su proteklog vikenda na jakom međunarodnom natjecanju, Bukurešt Open-u i osvojili svoju prvu medalju u kategoriji starije mladeži (16-18 godina) u standardnim plesovima. Uspjeh je tim veći jer su oboje još 15-godišnjaci, odnosno prvu godinu nastupaju u ovoj kategoriji. U latinskoameričkim plesovima bili su sedmi, a okušali su se i u kategoriji odraslih plesača gdje su završili na 14. mjestu u “standardu”, odnosno 9. u “latinu”. No, vrednije od toga je što su time stekli vrijedno međunarodno iskustvo.