Kapetan Brujić spriječio potonuće u Strmcu

29. svibnja 2014.
2.550 Pregleda

Nogometaši Samobora osvojili su naslov pobjednika Kupa Nogometnog središta Samobor pobijedivši Savu u Strmcu, ali tek nakon boljeg izvođenja jedanesteraca. U ragularnom dijelu utakmica je završena neodlučenim rezultatom 2:2, da bi Samoborci bili precizniji s bijele točke za konačnih 6:5!

U prvom poluvremenu Sava je bolju igru okrunila vodstvom od 2:0, a zgoditke su postigli nekadašnji prvotimci Samobora David Drenški i Darko Frajt. Nastavak utakmice donio je sasvim drugu sliku, a Samobor na krilima kapetana Brujića koji je postigao dva pogotka, uspijeva izjednačiti.

U lutriji kaznenih udaraca više preciznosti i prisebnosti pokazali su Samoborci, a presudio je pogodak Ivkovčića. Sve čestitke igračima Samobora i njihovom treneru Svenu Raiću, na prvom trofeju ove sezone.