Kadetkinje GK Samobor treće na Memorijalu Darija Možnika

12. svibnja 2014.
2.428 Pregleda

ZTD Hrvatski sokol iz Zagreba bio je u subotu domaćin 2. memorijala Darija Možnika. Natjecanje se održavalo u muškoj i ženskoj kategoriji za C program, a naše samoborske gimnastičarke nastupile su u dvije, mlađim kadetkinjama i kadetkinjama.

U 1. turnusu nastupile su mlađe katetkinje. Barbara Jelić osvojila je pojedinačno 5. mjesto dok je Tara Bartaković bila šesta. Leona Majcenović bila je 26., Ivana Razum 30. i Rebecca Kenda 35. Ekipno su osvojile 5. mjesto.

U 2. turnusu nastupile su kadetkinje. Najbolje plasirana bila je Tamara Regović na 14. mjestu, Mia Šaban bila je 17., Laura Fadiga 18. i Petra Frankić 20. Ekipno su osvojile 3. mjesto i brončanu medalju.

Na natjecanju su ih pratile trenerice Aida Badić i Martina Bublić koja je ujedno bila i sutkinja na gredi.