12 od 13

29. ožujka 2014.
916 Pregleda

Najmlađi judaši Judo kluba Samobor ostvarili su ove subote velik uspjeh na 4. međunarodnom Sakura kupu koji je u dvorani Osnovne škole Bogumila
Tonija okupio judašice i judaše iz 21 kluba iz Hrvatske i Ukrajine. Od njih 13, 12 ih je osvojilo medalju.
Plasmani su bili sljedeći: prvo
mjesto osvojio je Ivan Bubanović, drugi su bili Marat Kos, Vanja Svečnjak, Marija Bolšec, Sara Šančić, Bruno Babić, Mateo Bajdak, Nika Zorić,
Ema Kotarski i Marta Pisk, dok su se na treće mjesto plasirali Matea Svečnjak i Nina Perković. Peti je bio Lovro Karabelj.
U ekipnom poretku
Judo klub Samobor osvojio je odlično 3. mjesto iza domaćina, Judo kluba Sakure iz Svete Nedelje i Judo kluba Zagreb.
Mladi samoborski judaši
prezentirali su izvrsne i žestoke borbe i ovo im je bio jako koristan turnir. Većina ih se u svojim kategorijama borila svatko sa svakim tako da su
neki imali i po 4 borbe što im je sigurno dobro došlo kao priprema za sljedeća jača natjecanja.