Poraz samoborskih mlađih kadeta od Cedevite

26. ožujka 2014.
772 Pregleda

U 5. kolu Prve hrvatske lige mlađih kadeta, košarkaši Samobora na gostujućem su terenu izgubili od ekipe Cedevite rezultatom 79:67. Samoborci su
nakon prvog poluvremena i minusa od 21 koša krenuli u drugom dijelu silovito i početkom posljednje četvrtine smanjili na samo 5 koševa zaostatka.
Tada, zbog 5 osobnih ostaju bez čak trojice igrača iz prve petorke što koriste domaćini i dolaze do pobjede lakše nego što su se nadali. Kod
Samoboraca istaknuli su se učinkovitošču Matijaščić sa 25, Mišić s 12 i Palčec s 11 koševa.

KK CEDEVITA – KK SAMOBOR 79:67